REC TV v9.2 REKLAMSIZ MOD APK — CANLI TV

TELİF HAKKI NEDENİYLE KALDIRILMIŞTIR.
İndir
4.3/5 Oylar: 11,295
Geliştirici
REC TV
Sürüm
9.2
Güncellendi
1 Ocak 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
19.1 MB

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

TELİF HAKKI NEDENİYLE KALDIRILMIŞTIR.

REC TV 9.2 MOD APK REKLAMSIZ (TÜRKÇE) NETFLİX, FİLM VE DİZİ İZLEME, Netflix’te bulunan tüm film ve dizileri ücretsiz bir şekilde izlemenizi sağlayan yapımcılığını REC firmasını üstlendiği android platformun popüler  ip tv uygulamalarından biridir. Uygulamanın içeriğini bakacak olursak içerisinde tüm netflix film ve dizilerinin bulunduğu 4K kadar çıkan kaliteli görünümü ile çok başarılı, içerik bakımından zengin bir uygulamadır. REC TV 9.2 MOD APK — REKLAMSIZ (TÜRKÇE) NETFLİX, FİLM VE DİZİ İZLEME ile uygulama içerisinde bulunan rahatsız edici reklamlardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel tüm reklamları kaldırılmış bir şekilde sunuyorum bu sayede Netflix’e ücret ödemeden tüm film ve dizileri izleyip, uygulamanın keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Türk yapımı filmler, popüler diziler ve daha birçok şey siz değerli android ip tv kullanıcılarını bekliyor. Uygulamada bulunan TÜRKÇE DİL DESTEĞİ ile rahatça herşeyi anlayıp kavramanıza yardımcı olacaktır. Şimdiden keyifli günler dilerim.

REC TV sitemizde en çok indirilen canlı tv izleme uygulamasından birisidir. Binlerce kişi tarafından indirilen bu uygulama sayesinde canlı tv, film ve diziler, exxen ve BluTV gibi birçok içerik üreticilerinde ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Son dönemlerde patlama yaşayan TV uygulamaları bu REC TV gibi birçok uygulama ortaya çıkmasını sağladı. Uygulama içerisine barınan binlerce filmi donmadan izleme şansı sunan, canı tv izlemesi ile Türk kullanıcıların gönlünü çalmayı başaran tek bir uygulama diyebiliriz. Tüm platformları tek bir uygulama içerisinde barındırması da ona ayrı bir güzellik katmakta.

REC TV ÖZELLİKLERİ NELER?

Eski sürüme nazaran yeni gelen 9.2 versiyonu ile muhteşem özellikler eklendi.

 • Sade ve basit ara yüzü.
 • Çoklu dil desteği.
 • Yüksek kalitede Film ve Dizler.
 • Nadiren donmalara yaşanabilir.
 • Tüm reklamlar kalması ile birlikte uygulamanın hızı yükseldi.
 • Ebeveyn kontrolü ile çocukların neler izleyeceğini önceden seçebilirsiniz.

REC TV NEDEN İNDİRMELİYİM?

Rec TV, sizin hayatınızı kolaylaştırabilecek uygulama diyebilirim. İçerisinde EXXEN, BLUTV, FİLM VE DİZİ gibi içeriklerin tek bir çatı altında olmasıyla birlikte bunlara  erişmenizi sağlıyor. Uygulamadaki reklamları kaldırmamız ile birlikte siz kullanıcılarımıza kesintisiz film ve dizi izlemeye olanak sağlıyoruz. Bu uygulama sitemizde en çok tercih edilen 1 numaralı uygulamadır bu göz önünde bulundurarak siz de bu uygulama ücretsiz indirebilir sınırsız film izlemenin keyfine vara bilirsiniz.

REC TV DE TÜRKÇE DİL DESTEĞİ VARMI?

Evet Türkçe dil desteği bulunmakta, film ve dizilerde de Türkçe düblaj ve altyazı seçenekleri de bulunmaktadır. Uygulamanın Türkçe olması kullanıcılara çok kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede hiç karıştırmadan istediğinizi arayıp bulabilir, istediğiniz film ve diziyi de dilediğiniz şekilde açıp izleyebilirsiniz.

MOD BİLGİSİ

Google Reklamları Kaldırılmıştır.

REC TV v9.2 REKLAMSIZ MOD APK — CANLI TV Yenilikleri

Daha fazla filmler eklendi.

Bazı film ve dizilere Türkçe düblajlar ve alt yazılar eklendi.

Çeşitli optimizasyon ve hatalar düzeltildi.

15 ile ilgili yorumlar "REC TV v9.2 REKLAMSIZ MOD APK — CANLI TV"

 1. Ben 23 Pro

  Allah razı olsun

  Cevapla

 2. Ayşe

  İndirince vuris iniyor nasıl inicek bu

  Cevapla

 3. yunusemre

  Reklamsiz yaziyo ama reklam cikmaya basladi bolumlerde birsey yapilacak mi

  Cevapla

 4. GOVINET INTERNET HIZMETLERI Hukuk Departmanı

  Sayın İlgili/Yetkili;

  Tarafınıza gönderdiğimiz son ihtardır. Tarafınıza gönderilen ihtarnameyi dikkate almadığınız takdirde hakkınızda gereken prosedürler gerek yurt içinde gerekse uluslararası mecralarda tarafımızdan uygulanacaktır. 

  Programı derhal sitenizden kaldırmanızı veya GAIN içeriklerini programdan çıkarmanızı talep ediyoruz.

  Sn. İlgili / Yetkili,

  Türkiye’de fikri mülkiyetin korunması ile ilgili ulusal mevzuat gereğince Film Yapımcıları, üzerinde hak sahibi bulundukları film tespitlerinin dijital iletim de dahil olmak üzere her türlü telli veya telsiz araçlarla satışı veya diğer biçimlerde umuma iletimine izin vermek veya yasaklamak hakkına sahiptir.
  GOVINET İnternet Hizmetleri A.Ş. (GOVINET), film yapımcılarının yapımları üzerindeki dijital ortamda umuma iletim hakkını korumak ve takip etmek üzere kurulmuş bir lisans şirketidir.
  “apkdelisi.com” alan adlı internet sitesi ile ilgili olarak yaptığımız incelemelerde, sitede film yapımcılarının ve GOVINET koruması altında bulunan,  film yapımlarının veya fragmanlarının  gerekli izinler almaksızın ve yasadışı bir şekilde (video, flv, mp4, mkv, mpeg, mpg,rar ve benzer formatlarda) kullanıldığı, streaming de dahil on-line olarak izlenebildiği, direkt olarak ya da link verme yolu (basit link, derin link, embed…) ile umuma iletildiği ve/veya download yolu ile çoğaltma imkanı verildiği ve başkalarının erişimine imkan sağlandığı belirlenmiştir.
  Tüm bu sebeplerle, ilgili mevzuat hükümleri gereğince işbu e-mailimizin tarafınıza ulaşmasından itibaren 3 ( üç ) gün içerisinde;

  ·        müvekkil GOVINET koruması altında bulunan, ihlale konu edilen ve Ek’te yer alan dosyada gönderilen ve aşağıda liste halinde belirtilen tüm film ve dizi yapımlarının, fragmanlarının, reklam afişlerinin ve/veya yapıma ait her türlü resim veya videonun içerikten çıkarılmasını, yapılan on-line yayınların  durdurulmasını,

  ·     aksi takdirde sitenize erişimin engellenmesi ve hakkınızda ceza ve hukuk davası açılması için ulusal ve uluslar arası mevzuattan kaynaklanan tüm başvuru ve şikayet haklarının kullanılacağını  5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasının 71., 80. ve Ek 4. maddeleri gereğince ihtaren bildiririz.
  Ekte, örnek olarak ihlali belirlenen bir ekran görüntüsü bulunmaktadır. Ancak, bu ihlal, sadece ekran görüntüsünde belirtilen film yapımları ile sınırlı olmadığından GOVINET koruması altında bulunan ve aşağıda liste halinde belirtilen tüm repertuarın tarafınızca araştırılıp bulunarak yukarıda da belirtildiği üzere içerikten çıkarılması gerekmektedir. Aksi takdirde sebep olunan maddi zararın tazminine yönelik hukuk davaları açılacağını, sitenizin erişime kapatılması da dahil hakkınızda her türlü yasal yola başvurulacağını bildiririz.

  Tarih: 13/01/2022
  GOVINET İnternet Hizmetleri A.Ş.  / Hukuk Departmanı
  Adres: Levent Life, Ortabayır Mah. Dereboyu Cad. No:6 D:34
  34413 Kağıthane İstanbul

  Kuruluşumuz GOVINET Internet Hizmetleri A.Ş, “GAİN MEDYA A.Ş.” şirketinin projelerinin korsan içerik halinde yayılmaması için, korumakla mükelleftir.

  Aşağıdaki korsan içeriklerin kaldırılmasını talep ve rica ediyoruz.
  https://www.apkdelisi.com/08/01/2022/rec-tv-v9-2-reklamsiz-mod-apk-canli-tv/
  https://apkadmin.com/z7vs459tebsw/RecTV_BOX_reklamsiz_apkdelisi.com.apk.html
  https://apkadmin.com/ppuamec6vw1h/RECTV_v.9.2_Reklamsiz_apkdelisi.com.apk.html
  https://t.me/apkdelisi/1097

  Bilgilerinize,

  Cevapla

 5. sa

  Aga indirilmiyor ben sadece 9.02 indiricem reklam olsada olr

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir