Karman TV v1.2 REKLAMSIZ APK — CANLI MAÇ EXXEN, BEİN SPORTS, BLUTV, NETFLİX, GAİN

Canlı maç izleme, netflix, gain, blutv, film ve dizi izlemek isteyen kullanıcılarımıza özel tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel tüm reklamlar kaldırılmış bir şekilde sunuyorum bu sayede film ve dizileri kesintisiz izleyebilir, uygulamanın keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.
İndir
4.6/5 Oylar: 32,023
Geliştirici
Karman TV
Sürüm
v1.2
Güncellendi
3 Ekim 2021
Gereksinimler
Cihaza Göre Değişir
Boyut
9.6 MB

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

Karman TV v1.2 REKLAMSIZ APK CANLI MAÇ EXXEN, BEİN SPORTS, BLUTV, NETFLİX, GAİN, canlı maç izleme, netflix, gain, blutv, film ve dizi izlemek isteyen kullanıcılarımıza özel tavsiye ettiğim yapımcılığını Karman TV’nin üstlendiği android platformun popüler canlı maç uygulamasından biridir. Uygulamanın içeriğine bakacak olursak dünyada ve ülkede tüm spor müsabakalarını izlemenize olanak sağlayan içerisinde Türk platformun film ve dizi izleme uygulamalarının tek bir çatı altında toplayan muhteşem bir uygulama diyebiliriz. Karman TV v1.2 REKLAMSIZ APK CANLI MAÇ EXXEN, BEİN SPORTS, BLUTV, NETFLİX, GAİN ile uygulama içerisinde can sıkıcı reklamlardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel tüm reklamlar kaldırılmış bir şekilde sunuyorum bu sayede film ve dizileri kesintisiz izleyebilir, uygulamanın keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. EXXEN’de yayınlanan maçlar, film ve diziler, Blu TV ve daha birçok  şey siz değerli android kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli günler dilerim.

Karman TV v1.2 REKLAMSIZ APK MOD BİLGİSİ

Tüm REKLAMLAR Kaldırıldı

Karman TV v1.2 REKLAMSIZ APK — CANLI MAÇ EXXEN, BEİN SPORTS, BLUTV, NETFLİX, GAİN Yenilikleri

Yeni film kanalları.

Canlı maçlarda optimizasyon düzeltmeleri.

2 ile ilgili yorumlar "Karman TV v1.2 REKLAMSIZ APK — CANLI MAÇ EXXEN, BEİN SPORTS, BLUTV, NETFLİX, GAİN"

  1. Osman

    IPTV içerikli, Bein canlı futbol ve diğer spor maçları, Disney+ filmleri, NBA maçları içerikli bir paket almak istiyorum. Fiat ve koşullarınız nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir