Adobe Photoshop Express v7.6.866 PREMİUM MOD APK — KİLİTLER AÇIK

0/5 Oy yok
Güncellendi
4 Temmuz 2021

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Adobe Photoshop Express v7.6.866 PREMİUM MOD APK KİLİTLER AÇIK, ayrıntılı profesyonel fotoğraf düzeleme uygulaması isteyen kullanıcılarımıza özel tavsiye ettiğim yapımcılığını Adobe firmasının üstlendiği android platformun popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Uygulamanın içeriğine bakacak olursak bilgisayarda aldığı başarından sonra aynı özelliklerin bulunduğu android platforma yayınlayarak  fotoğraflarınızı kolayca düzenlememize olanak sağlayan efsane uygulama diyebiliriz. Adobe Photoshop Express v7.6.866 PREMİUM MOD APK KİLİTLER AÇIK ile uygulama içerisinde bulunan kilitli özelliklerinden dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel PREMIUM KİLİTLER AÇIK bir şekilde sunuyorum bu sayede tüm özellikleri hiç bir kısıtlama olmadan kullanabilir, fotoğraflarınıza efektlere ekleyebilirsiniz. Yüzlerce filtreler, kırpmalar, vücut zayıflatma, HD fotoğraflar, kolajlar, kontrast, pozlama ve daha birçok şey siz değerli android kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli düzenlemeler dilerim.

Adobe Photoshop Express v7.6.866 MOD BİLGİSİ

  • Premium Kilitler Açık / Premium Unlocked

Adobe Photoshop Express v7.6.866 GÜNCELLEMESİ

  • Filigranı yeniden boyutlandırma – İmajlarınızdaki filigranın boyutuna siz karar verin. En çok istene özelliklerden bir tanesini sizlere sunmaktan mutluluk duyarız!
  • Geliştirilmiş Vignette – Daireselliği ve yumuşaklığı hassas bir şekilde kontrol ederek fotoğraflarınıza dramatik bir vinyet efekti verin.
  • Yeni içerik – Uygulamaya yeni görünümler ve Metin stilleri eklendi.
  • Sorunsuz bir deneyim için Hata ve Arıza düzeltmeleri.

UYGULAMA GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. ”Adobe Photoshop Express v7.6.866 PREMİUM MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve uygulamaya giriş yapalım

Google Play

Adobe Photoshop Express v7.6.866 PREMİUM MOD APK İNDİR — 134.1 MB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir