MARVEL Strike Force v5.6.1 MOD APK — SINRISIZ ENERJİ HİLELİ

MARVEL Strike Force'ta, telefon veya tabletle oynayabileceğin bu aksiyon dolu, görsel olarak çarpıcı, oynaması ücretsiz oyunda müttefikler ve baş düşmanlar ile savaşa hazır ol. Dünya üzerinde bir taarruz başladı ve Süper Kahramanlar ve Süper Kötü Adamlar taarruza karşı koymak için birlikte çalışıyor! Doktor Strange, Loki, Venom, Örümcek Adam, Kaptan Amerika, Iron Man ve daha fazlasının içinde bulunduğu nihai MARVEL karakterleri taburunu bir araya getirerek sorumluluğu üstlen.
APK İndir
0/5 Oy yok
Geliştirici
Scopely
Sürüm
5.6.1
Güncellendi
4 Eylül 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
138.3 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

MARVEL Strike Force oyunuyla dünya üzerinde bir saldırı başladı ve süper kahramanlar, kötü adamlara dur demek için burada. Örümcek Adam, Doktor Strange, Groot, Roket Raccoon, Loki, Venom, Elektra, Kaptan Amerika ve Iron Man gibi kahramanları ekibinize toplayarak dünyayı kurtarmak için savaşa hazırlanın. Kahramanları geliştirerek daha güçlü ve dayanıklı hale getirebilmek de mümkün. Görsel açıdan oldukça kaliteli grafik ve efektler bizleri bekliyor. Esasında bir rol oyunu olan yapımı apk olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

TABURUNU TOPLA
Evreni kurtarmaya yönelik bir savaşta saldırı kuvvetini al ve güçlü MARVEL Kahramanları ve Süper Kötü Adamlarından bir tabur oluştur.

EVRİMLE GÜÇLEN
Her zamankinden daha güçlü olmak için Süper Kahramanlarını ve Süper Kötü Adamlarını donat ve yükselt.

STRATEJİK EGEMENLİK
Savaşta kimleri kullandığın önemli. Düşmanları ortadan kaldırmak istiyorsan kombo hamle yapmak için belirli Süper Kahramanlarla Süper Kötü Adamları eşleştir. 5’e 5 savaşlarda uzman dövüş taktikleri, sana Marvel Evreninin en büyük kötü adamlarını ortadan kaldırma gücü verecek.

DESTANSI ÇATIŞMA
Kahramanların tek bir dokunuşla dinamik zincirleme komboları başlatırken, sinema tadında ezber bozan oyun görüntülerini tecrübe et.

ÇARPICI GÖRSELLER
En sevdiğiniz Marvel Süper Kahramanları ve Süper Kötü Adamları olarak görsel açıdan çarpıcı bir mobil oyun deneyimi yaşayın!

MOD BİLGİSİ

SINIRSIZ YETENEK KULLANMA HİLELİ

MARVEL Strike Force v5.6.1 MOD APK — SINRISIZ ENERJİ HİLELİ Yenilikleri

• Savaşta çökmelere neden olan bir hata düzeltildi
• Günlük Amaçlarla ilgili bir hata düzeltildi

Video

2 ile ilgili yorumlar "MARVEL Strike Force v5.6.1 MOD APK — SINRISIZ ENERJİ HİLELİ"

  1. elifsylm

    Merhaba i yükleme %36 da kaldı , neden olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir