Bu uygulamayı bildir

Açıklama

SimCity BuildIt v1.38.0.99752 MOD APK MEGA HİLELİ, şehir kurma, inşaat ve simülasyon oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını EA GAMES firmasının üstlendiği android oyun platformunun popüler şehir kurma oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimine sahip olduğunuz devasa arazi üzerine aklınızdaki devasa megapolü kurmak ve bunun tıpkı bir belediye başkanıymış gibi yönetmektir. Oyun içerisinde farklı ülkelerin ve kültürlerinin yansıtıldığı evlerde bulunmakta bunlar, Tokyo, Londra veya Paris gibi bir çok ev tarzlarını örnek verebiliriz.SimCity BuildIt v1.38.0.99752 MOD APK MEGA HİLELİ ile oyunda yaşanan parasal ve genel sıkıntılardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, sınırsız anahtar hileli, mutluluk hileli şekilde sunuyorum bu sayede hayalinizdeki o büyük şehri oyun içerisine yansıtabilir, oyunun keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Gökdelenler, köprüler, parklar, hayal gücünüzü yansıtma ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

SimCity BuildIt v1.38.0.99752 MOD BİLGİSİ

  • Sınırsız PARA Hileli
  • Sınırsız ALTIN Hileli
  • Sınırsız ANAHTAR Hileli
  • %100 Mutluluk Hileli

SimCity BuildIt v1.38.0.99752 GÜNCELLEMESİ

  • SimCity BuildIt, yeni Başkan Geçişi Sezonuyla Roma’ya seyahat ediyor. Kolezyum, Roma Forumu ve Pantheon gibi yapılarla Roma İmparatorluğu’nun ihtişamını şehrinize getirin. Milvio Köprüsü’nü inşa edin ve Roma Savaş Gemilerinin nehirlerde ve göllerde yelken açışını seyredin.
  • Ayrıca, görev serileriyle birlikte Başkanlar Yarışmasına heyecan verici yeni değişiklikler getiriyoruz. Katılımcılar, seçilen görevleri sırayla tamamlayarak bonus puan kazanabilecekler.

OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. ”SimCity BuildIt v1.38.0.99752 MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

Google Play

SimCity BuildIt v1.38.0.99752 MOD APK İNDİR — 141.9 MB

guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle