The Sims FreePlay v5.61.1 MOD APK — PARA HİLELİ

The Sims FreePlay içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız simoleons hileli, sınırsız lifestyle puan hileli, 15.seviye vip hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm şehre sahip olabilir, karakterlerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.
APK İndir
4/5 Oylar: 5,563,340
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Sürüm
v5.61.1
Güncellendi
10 Temmuz 2021
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
25.5 MB
Google Play'den alın
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

Oyundaki amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehirde içinde arkadaşlarınızla vakit geçirmek, görevleri tamamlamak ve evinizi dekore etmektir. The Sims FreePlay içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız simoleons hileli, sınırsız lifestyle puan hileli, 15.seviye vip hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm şehre sahip olabilir, karakterlerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. The Sims FreePlay Play Store’da 100.000.000’dan fazla indirilmiştir. Onlarca görev, eviniz için farklı eşyalar, etkinlikler ve dahası sizleri bekliyor.

The Sims FreePlay v5.61.1 MOD BİLGİSİ

Sınırsız simoleons hileli

Sınırsız lifestyle puan hileli

15.seviye vip hileli

NOT : Oyun ilk açılışta veri dosyası indirecektir. (indirmez ise Play Store’dan indirmeyi başlatım iptal edin daha sonra tekrar deneyin veri indirme işlemi başliyacaktır.)

The Sims FreePlay v5.61.1 MOD APK — PARA HİLELİ Yenilikleri

Sul Sul! Sim'leriniz ister denizin tadını çıkarın, ister kumsalda tatil yapın, okyanusun herkesin kalbinde özel bir yeri var! Kıyı

Yaşamı güncellememizde şunların keyfini çıkaracaksınız:

11. Sezon için Influence Island'daki plajı ziyaret etmek! Deniz temalı ödüllerle bir Yat Kulübü oluşturun!

'Büyüleyici Sahil' Canlı Etkinliğinde üretim yaparak benzersiz bir deniz kıyısındaki plaj alanında büyük bir kıyı-şık sahil evi ödülü kazanın.

Ücretsiz bir paket bayrak ve gökkuşağı saçıyla Onur Ayını Kutluyoruz!

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir