Fashion Bussines PART 1 FULL APK — (TÜRKÇE DİL DESTEKLİ)

Ateşli kadınlar ve  yetişin oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel TÜRKÇE DİL DESTEKLİ bir şekilde sunuyorum bu sayede diyalogları kolayca anlayabilir, güzle kızlar ile birlikte olabilirsiniz.
İndir
4.3/5 Oylar: 1,232
Geliştirici
DecentMonkey
Sürüm
PART 1
Güncellendi
12 Ocak 2022
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
1.0 GB

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

Fashion Bussines PART 1 MOD APK TÜRKÇE DİL DESTEKLİ, ateşli kadınlar ve  yetişin oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığını DecentMonkey firmasının üstlendiği android platformun popüler yetişkin oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız yönetimini sağladığınız kız karakter ile birlikte insanlara kaynaşmaya çalışmak, hikayeye göre ilerlemek ve onları ile ilişkiye girmeye çalışmaktır. Fashion Bussines PART 1 MOD APK TÜRKÇE DİL DESTEKLİ ile oyunda yaşanan dil sıkıntılarından dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel TÜRKÇE DİL DESTEKLİ bir şekilde sunuyorum bu sayede diyalogları kolayca anlayabilir, güzle kızlar ile birlikte olabilirsiniz. Üzerinde uğraşılmış gerçekçilik, yüzlerce farklı kızlar, diyaloglar ve daha birçok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

 

 

Fashion Bussines PART 1 MOD BİLGİSİ

TÜRKÇE DİL DESTEĞİ

SINIRSIZ PARA HİLELİ

Fashion Bussines PART 1 FULL APK — (TÜRKÇE DİL DESTEKLİ) Yenilikleri

%90 Türkçeleştirildi.

Ufak hatalar düzeltildi.

2 ile ilgili yorumlar "Fashion Bussines PART 1 FULL APK — (TÜRKÇE DİL DESTEKLİ)"

  1. Yagmyrow

    Vaaaay abii bu kadarmi hizli gelir. Teşekkür ederim çok çok. Bide devam bölümlerni bekleriz. Evallah abi. Favori sitemsiniz artik. Saygilar

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir