REC TV v9.0 REKLAMSIZ MOD APK

Netflix'te bulunan tüm film ve dizileri ücretsiz bir şekilde izlemenizi sağlayan siz değerli kullanıcılarımıza özel tüm reklamları kaldırılmış bir şekilde sunuyorum bu sayede Netflix'e ücret ödemeden tüm film ve dizileri izleyip, uygulamanın keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.
Güncellendi
İndir
4.3/5 Oylar: 11,256
Geliştirici
REC TV
Sürüm
v9.0
Güncellendi
16 Ekim 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
18.9 MB

Bu uygulamayı bildir

Görseller

Açıklama

REC TV v9.0 MOD APK REKLAMSIZ (TÜRKÇE) NETFLİX, FİLM VE DİZİ İZLEME, Netflix’te bulunan tüm film ve dizileri ücretsiz bir şekilde izlemenizi sağlayan yapımcılığını REC firmasını üstlendiği android platformun popüler  ip tv uygulamalarından biridir. Uygulamanın içeriğini bakacak olursak içerisinde tüm netflix film ve dizilerinin bulunduğu 4K kadar çıkan kaliteli görünümü ile çok başarılı, içerik bakımından zengin bir uygulamadır. REC TV v9.0 MOD APK — REKLAMSIZ (TÜRKÇE) NETFLİX, FİLM VE DİZİ İZLEME ile uygulama içerisinde bulunan rahatsız edici reklamlardan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza özel tüm reklamları kaldırılmış bir şekilde sunuyorum bu sayede Netflix’e ücret ödemeden tüm film ve dizileri izleyip, uygulamanın keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Türk yapımı filmler, popüler diziler ve daha birçok şey siz değerli android ip tv kullanıcılarını bekliyor. Uygulamada bulunan TÜRKÇE DİL DESTEĞİ ile rahatça herşeyi anlayıp kavramanıza yardımcı olacaktır. Şimdiden keyifli günler dilerim.

REC TV sitemizde en çok indirilen canlı maç izleme uygulamasından birisidir. Binlerce kişi tarafından indirilen bu uygulama sayesinde hiç bir spor platformuna ücret ödemeden canlı maçlar, film ve diziler, exxen spor ve blutv gibi birçok içerik üreticilerinde ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Son dönemlerde patlama yaşayan TV uygulamaları bu REC TV gibi birçok uygulama ortaya çıkmasını sağladı. Uygulama içerisine barınan binlerce filmi donmadan izleme şansı sunan, canlı maçlar ile Türk kullanıcıların gönlünü çalmayı başaran tek bir uygulama diyebiliriz. Tüm platformları tek bir uygulama içerisinde barındırması da ona ayrı bir güzellik katmakta.

REC TV ÖZELLİKLERİ NELER?

Eski sürüme nazaran yeni gelen v9.0 versiyonu ile muhteşem özellikler eklendi.

  • Hiçbir kayıt yapmadan tüm platformlara erişme.
  • Sade ve basit ara yüzü.
  • Çoklu dil desteği.
  • Yüksek kalitede Canlı Maçlar
  • Nadiren donmalara yaşanabilir.
  • Tüm reklamlar kalması ile birlikte uygulamanın hızı yükseldi.
  • Ebeveyn kontrolü ile çocukların neler izleyeceğini önceden seçebilirsiniz.

REC TV NEDEN İNDİRMELİYİM?

Rec TV, sizin hayatınızı kolaylaştırabilecek uygulama diyebilirim. İçerisinde EXXEN, BLUTV, BEİN SPORTS, FİLM VE DİZİ gibi içeriklerin tek bir çatı altında olması ve bunlara hiç bir ücret ödemeden erişmenizi sağlıyor. Bu sayede ise elinizdeki para cebinizde kalıyor. Uygulamadaki reklamları kaldırmamız ile birlikte siz kullanıcılarımıza kesintisiz maç izlemeye olanak sağlıyoruz. Bu uygulama sitemizde en çok tercih edilen 1 numaralı uygulamadır bu göz önünde bulundurarak siz de bu uygulama ücretsiz indirebilir sınırsız film izlemenin keyfine vara bilirsiniz.

REC TV DE TÜRKÇE DİL DESTEĞİ VARMI?

Evet Türkçe dil desteği bulunmakta, film ve dizilerde de Türkçe düblaj ve altyazı seçenekleri de bulunmaktadır. Uygulamanın Türkçe olması kullanıcılara çok kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede hiç karıştırmadan istediğinizi arayıp bulabilir, istediğiniz film ve diziyi de dilediğiniz şekilde açıp izleyebilirsiniz.

REC TV DE MAÇLARDA DONMALAR ÇOKMU?

Hayır, ben şuana kadar hiç bir şekilde donma yaşamadım ama bu sizin donma yaşamayacağınız anlamına gelmez. Tek yapmanız gereken şey internetin yüksek ve çektiği yerlerde bulunmaktır. İnternetiniz yüksek olmasa bile videolar internetinize göre otomatik kalite düşürme ile bu videoları sizin internetinize göre ayarlamaktadır. Bu sayede görüntünüz azda olsa bulanık olur ama donmalara yaşamazsınız.

MOD BİLGİSİ

TV ÜZERİNDEN KULLANACAKLAR İÇİN REC TV BOX UYGULAMASINI İNDİRMENİZİ TAVSİYE EDİYORUM

REC TV v9.0 REKLAMSIZ MOD APK Yenilikleri

Daha fazla filmler eklendi.

Bazı film ve dizilere Türkçe düblajlar ve alt yazılar eklendi.

Çeşitli optimizasyon ve hatalar düzeltildi.

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir