AndroidAndroid Aksiyon OyunlarıAndroid Hayatta Kalma OyunlarıAndroid Klasik OyunlarAndroid Macera OyunlarıAndroid oyunlarAndroid RPG OyunlarıAndroid Simülasyon Oyunları

Minecraft: Pocket Edition 1.5.1.2 FULL MOD APK

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle bir oyunla karşınızdayım. Minecraft: Pocket Edition 1.5.1.2 FULL APK. Bugünkü oyunumuz baya ünlü bir oyun, oyunumuzun adı minecraft oyun nerden bakarsak karelerden oluşuyor grafikleri pixellerden oluşuyor oyun tüm platformlarda oynanabilir oldu minecraft: Android, Microsoft Windows, xbox öne, playstation 3 ve 4, nintendo switch, ios, xbox 360, wii u, playstation vita, Mac os, nintendo 3ds ve windows phone gibi birçok platformlarda TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Minecraft oynanabilir oldu baya sevilen ve ünlü bir oyun oyun Google Play Store da paralı olduğu için

sizlere ücretsiz olarak sunuyorum ve oyunun içinde paketler bulunmaktadır bu paketlerle kullandığınız karaktere skin yani görünümünü değiştirebiliyorsunuz ve bazı görünümler paralı ben sizlere bunları ücretsiz olarak açık sunuyorum oyunda oyunun görünümünü değiştiren paketlerde var onlar ise oyundaki tüm blokları değiştiriyor oyuna yeni bir hava katıyor bunlarıda sizlere ücretsiz olarak size paylaşıyorum oyunu, Oyun gerçekten oynanması çok güzel zevkli bir oyun,oyunda hayatta kalmaya çalışıyorsunuz bu oyunun en güzel yanı oyunda bir adada başlıyorsunuz yada çölde değişebiliyor sizler ise kontrol ettiğiniz karakteri ağaç kırarak odun toplayıp minecraft dünyasında bulunan herşeyden yararlanarak hayatta kalmanız gerek çünkü gece olursa zombiler, creeperlar, iskeletorlar, örümcekler gibi canavarlar sizlere saldıracak bu yüzden hızlı olmanız gerek oyunda okadar çok şey varki yapabileceğiniz anlat anlat bitmez mesela oyunda nether portalı var oraya giderseniz orda sizi bekleyen değişik canavarlar olcaktir zombie pigman, ghast, blaze gibi canavarlar ve oyunda The end portalıda bulunmaktadır orda ise Ender Dragon ile savaşmanız gerekiyor ama ender dragonu öldürmek zor onun için iyi ekipman toplayıp ve The end portalını bulmalısınız. oyunda multiplayer özelliği mevcut bu şekilde arkadaşlarınızla oynuyabilirsinz böylece oyunun eğlencesi 2 kat daha bir güzelleşiyor yetmezmiş gibide oyunda online oynama şansınızda var internet üzerinden Minecraft Pocket Edition server yazarsanız karşınıza binlerce server çıkacak ve o serverlardan birtanesini seçip onun ip adresini kopyalayıp oyuna girerseniz bu şekilde online oyniyacaksiniz ve oyunun eğlencesi 4 kat daha güzel olacaktur :). Herneyse çok konuştum galiba ben sizlere altta indirme linkini veriyorum hemen beklemeden oyunu indirip ve hayatta kalmaya çalışın aman dikkat sinsi creeperlar arkanızda belirmesin 😉
Oyundan Görüntüler

UYARI : Tüm skin yani kıyafetlerin kilidi açıktır, texture yani doku paketleri oyun içinden indirildiği için sorunludur. Mağazaya giriş yaparken oyun kapanabilir.
UYARI : oyunu en yeni özelliklerle oynamak için, yeni dünya oluştururken veya eski dünyanızı düzenlerken yan menüdeki oluştur butonun altındaki oyun kısmından aşağıya inin ve “Use Experimental Gameplay” yani “Deneysel Oyun Kullan”seçeneğini aktif edin.
UYARI : APK dosyasında premium kıyafetleri kullanabilmek için düzenleme yapıldığından dolayı Realm kısmına üyelik giriş yapamazsınız.
UYARI : oyun açılışta kapanıyorsa games/com.mojang/minecraftpe/ klasörü içindekileri silip oyunu tekrar açın büyük ihtimalle sorunsuz çalışacaktır.
UYARI : minecraftWorlds klasörünü sakın silmeyin aksi halde tüm oluşturduğunuz Minecraft evrenleri kaybolur.
ÖLÜMSÜZLÜK HİLESİ YOKTUR.
KURULUMU
”Minecraft: Pocket Edition 1.5.1.2 FULL mod apk apkdelisi.com”, dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.
Tüm premium skinler yani kıyafetler kullanıma açıktır.
Ayrıştırma hatası düzeltilmiştir.
Durduruldu hatası alan Intel cihazlar için özel APK (x86) dosyası İNDİR – 74.62MB
Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0 sürümünde eklenen Command Block kullanabilmek için yazışma kısmına “/give @p command_block 64” yazınız, blok envantere gelecektir.
Harita kurarken can’t be opened hatası alıyorsanız, oyunun ayarlar kısmında profil sekmesine gelin (Settings / Profile) “File Storage Location” bölümünü External olarak seçin ve oyunu kapatıp açın, sorun düzelecektir.
BİLGİLENDİRME : bu sürüm normal kullanıcılar için sunulan en sorunsuz oyundur, BETA değildir, FİNALDİR
Minecraft: Pocket Edition 1.5.1.2 FULL MOD APK – 72.81 MB

Etiketler: minecraft pocket edition 1.5.1.2 apk download, minecraft pocket edition 1.5.1.2 apk indir, minecraft pocket edition 1.5.1.2 download, minecraft pocket edition 1.5.1.2 full apk, minecraft pocket edition 1.5.1.2 full apk indir, minecraft pocket edition 1.5.1.2 full sürüm, minecraft pocket edition android, minecraft pocket edition android indir, minecraft pocket edition apk, minecraft pocket edition apk indir, minecraft pocket edition full apk, apk indir, mcpe 1.5.1.2 android, mcpe 1.5.1.2 apk download, mcpe 1.5.1.2 apk indir, mcpe 1.5.1.2 full apk, mcpe 1.5.1.2 full sürüm, mcpe apk, mcpe full apk, minecraft android, minecraft apk, minecraft final, minecraft pe 1.5.1.2 android, minecraft pe 1.5.1.2 apk, minecraft pe 1.5.1.2 apk download, minecraft pe 1.5.1.2 apk indir, minecraft pe 1.5.1.2 full apk, minecraft pe 1.5.1.2 full sürüm, minecraft pocket edition 1.5.1.2 android full, minecraft pocket edition 1.5.1.2 android indir, minecraft pocket edition 1.5.1.2 apk, 

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu