AndroidAndroid Aksiyon OyunlarıAndroid FPS OyunlarıAndroid Hayatta Kalma OyunlarıAndroid oyunlarAndroid Savaş Oyunları

PUBG MOBİLE V0.7.0 FULL APK – (TÜRKÇE)

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere son zamanların popüler oyunu olan PUBG ile karşınızdayım. PUBG FPS ve hayatta kalma türünde bir oyundur. Oyunda 100 kişi ile aynı haritada hayatta kalma mücadelesini gösteren bir oyundur. Oyun su şekilde başlıyor 100 kişi aynı uçakta adaya iniş yapıyoruz ve ilk göreviniz

ise kuşanmaktır yerde bulduğunuz silah, can yeleği ve çeşitli malzemeler meteryaller vb. eşyaları bulup oyununuza devam ediyorsunuz ilerleyen zamanlarda haritada güvenli bölge ile belirtilen yere zamanında ulaşılmalı yoksa gaz yüzünden ölürsünüz. Oyun oldukça eğlenceli ve bir okadar da mantık gerektiren bir hayatta kalma oyunu. PUBG Mobile Play Store’da 3.500.000’den fazla indirilmiştir. Oyundaki grafikler hemen hemen bilgisayardaki görüntüye yakındır. Gerçekçi ses efektleri sayesinde oyundaki silah seslerinin nereden geldiğini kolaylıkla fark edebilirsiniz. Oyun tamamen TÜRKÇE olarak sunulmaktadır.

  • PUBG Mobile v0.7.0 sürümünde; yeni hedefler, klan sistemi, eğlence-savaş modu ve SLR keskin nişancı tüfeği eklenmiştir, silahlara takılan el tutaçları düzeltilmiştir


OYUNDAN GÖRÜNTÜLER

PUBG Mobile v0.7.0 FULL APK – 36 MB

PUBG Mobile v0.7.0 FULL DATA – 1.44 GB

KURULUM

  1. PUBG Mobile v0.7.0 FULL DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım içinden çıkan “com.tencent.ig” klasörünü Android/obb klasörüne atalım.
  2. PUBG Mobile v0.7.0 FULL APK indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım
Etiketler: PUBG MOBİLE V0.7.0 FULL APK – (TÜRKÇE), PUBG MOBİLE 0.7.0 indir, PUBG MOBİLE 0.7.0 download, PUBG MOBİLE indir, PUBG indir, PUBG Download, PUBG Full apk indir, PUBG apk indir, PUBG MOBİLE Apk indir, PUBG MOBİLE Full apk indir, mobile pubg indir, android pubg, apk delisi pubg indir full apk, pubg apk indir, pubg, full apk indir, PUBG MOBİLE V0.7.0 full apk indir, PUBG MOBİLE V0.7.0 full apk download, PUBG MOBİLE V0.7.0 full download apk.

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu