AndroidAndroid UygulamalarAndroid verimlilik

Truecaller PRO v9.10.8 build 910008 APK – SINIRSIZ Premium üyeliği

Tekrardan merhaba arkadaşlar bugün sizlerle yeni bir android uygulama ile karşınızdayım. Bugünkü uygulamamızın adı Truecaller türkçe karşılığı ise (gerçek arayan) yani bu uygulamanın amacı bilmediğiniz numara var ise bu uygulama sayesinde numaranın gerçek sahibini bulabiliyorsunuz. Uygulamada beğendiğim özellik ise bir kişi beni aradığında kendi otomatik olarak size kim olduğunu buluyor yani kendiniz o numarayı kopyalayıp ve uygulamada yazmanıza gerek kalmadan hızlı bir şekilde o size direk kim olduğunu çıkaracaktır bazen bulamadığı numaralar olabilir, ama çoğu benim denediğim numaraları buldu ve çokta işime yaradı uygulamada numara engelleme mevcuttur gizli numaraları engelleme özelliği gibi birçok özellik var.
Uygulamada spam olan numaraları otomatik bir şekilde onları engelleme özelliği mevcuttur mesela Dolandırıcı numarası sizi arıyor ise ve siz en çok spam olan numaraları engelleme özelliğini aktif ederseniz o numara otomatik bir şekilde reddedilecektir. Ama özellik kapalı ise sizi aradığında arayan kişinin kim oldugunu size gösterecektir ve altında kaç kişi o numarayı spamladı size gösterecektir. Ve böylece numaranın kötü veya iyi birimi olduğunu siz öğreneceksiniz. Truecaller uygulaması Google play store da bulunmamaktadır uygulama kaldırıldı. Truecaller uygulamasını sizlere PRO APK olarak size sunuyorum. Ve Truecaller Pro lite APK sını sizlere sunuyorum lite sürümünde uygulama daha hafif ve daha hızlı olduğu için ben lite sürümünü kullanıyorum ama eğer telefonunuz hızlı ise size uygulamanın normal halini indirmenizi öneriyorum.

PRO özelliklerde bu ayarlar mevcuttur.
  • Arama kaydetme kaydetme özelliği.
  • Profilinize kimin baktığını öğrenin.
  • Profillere gizlice bakma seçeneği.
  • Profil sayfanızda premium rozetini edinin.
  • Reklamlardan kurtulun

 Son sözler olarakta uygulama gerçekten çok yararlı bir uygulama ben kendim bile kullanıyorum sizlere tavsiye ediyorum hiç bir sıkıntısı olmadan çalışıyor bulamadığı bazı numaralar olabilir bu yüzden uygulamayı suçlamayın ama böyle bir uygulama bulmanız biraz zor baya sade ve güzel bir uygulama.

Uygulamanın Görüntüleri
Truecaller PRO v9.10.8 build 910008 APK – 24.44 MB

Truecaller lite Pro APK v9.10.8 build 910009 -13.92 MB

etiketler: Android uygulama, Truecaller premium, Truecaller premium apk, Truecaller PRO, Truecaller PRO apk, Truecaller sınırsız üyelik, Truecaller sınırsız premium apk, Truecaller indir, Truecaller download mod apk, Truecaller mod apk, Truecaller mod apk indir, premium Truecaller apk, arayan kişiyi bilme, arayanı bul, bilinmeyen numaraları çıkarma, find who is calling, arayani bul uygulaması

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu