AndroidAndroid Macera OyunlarıAndroid oyunlarAndroid Savaş OyunlarıAndroid Savunma OyunlarıAndroid Strateji Oyunları

Bloons TD 6 v2.0 FULL + [MOD] APK

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle yeni bir android oyun ile karşınızdayım. Bugünkü oyunumuzun adı Bloons TD 6 geçtiğimiz günlerde Android platformuna giriş yapan başarılı oyunlardan birisidir. Oyunda yapmanız gerek kontrol ettiğiniz maymun kuleleri ile bulunduğunuz bölümde balonları patlatmak ve bölgenizi savunmaktır. Bloons TD 6 içinde yaşanan para ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sizlere sunuyorum. Bu MOD APK da sınırsız altın, tüm
kulelerin kilidi açık ve tüm kahramanların kilidi açık hileli olarak sizlere sunuyorum bu sayede oyunun kolaylıkla keyfini çıkarabilirsiniz. Tüm maymun kulelerine sahip olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen balon saldırıları, maymunlar, özel yetenekler ve dahası sizleri bekliyor. Bloons TD 6 v2.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Oyunun grafikleri 2D-3D dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Bloons TD 6 Play Store’da 4.99TL’dir.

Oyundan Görüntüler

KURULUM
  • Bloons TD 6 v2.0 Full DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım içinden çıkan “com.ninjakiwi.bloonstd6” klasörünü Android/data klasörüne atalım.
  • ”Bloons TD 6 v2.0 Full apk” indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu