AndroidAndroid oyunlarAndroid Simülasyon Oyunları

YOUTUBERS LİFE V3.1.6 FULL APK + [MOD] – PARA VE YETENEK HİLELİ

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle yeni bir android oyun ile karşınızdayım. Bugünkü oyunumuzun adı YOUTUBERS LİFE. Yapımcılığını ünlü U-Play Online firmasına ait Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. oyunda amacınız karakterinizi yaratmak bulunduğunuz ev içinde Youtube için videolar hazırlamak, paylaşmak ve takipçi sayınızı artırmaktır. YOUTUBERS LİFE içinde yaşanan sıkıntılar yüzünden sizlere MOD APK olarak sunuyorum MOD APK da sınırsız para hileli ve sınırsız yetenek puanı hileli olarak sizlere sunuyorum böylece oyunun keyfini
çıkarabilirsiniz. istediğiniz ekipmanları satın alabilirsiniz yeteneklerinizi kolayca geliştirebilirsiniz. oyunda birçok görev vardır, farklı işler bulunmaktadır. Oyunda birçok şeyi özelleştirebilirsiniz mesela karakterinizi, evinizi, eşyalarınızı, anneniz ve dahası sizleri bekliyor. Ayrıca yemek, oyun ve müzik kanallarından isteğinize uygun olanı seçip o alanda ilerleyebilirsiniz. Oyunda TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Youtubers Life Gaming v3.1.6 sürümünde desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Oyunun Grafikleri 3D (3 boyutlu) olduğu için gayet güzeldir. Youtubers Life Play Store’da 29.00TL’dir.

Oyunun Görselleri


KURULUM
  • ”Youtubers life v3.1.6 FULL DATA” dosyamızı indirip rardan çıkaralım içinden çıkan “com.uplayonline.youtubers” klasörünü Android/obb klasörüne atalım.
  • ”Youtubers life v3.1.6 FULL DATA” indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım
Youtubers life v3.1.6 FULL APK – 30.4 MB

Youtubers life v3.1.6 FULL [MOD] APK – 30.4 MB

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu