AndroidAndroid Aksiyon OyunlarıAndroid FPS OyunlarıAndroid Hayatta Kalma OyunlarıAndroid oyunlarAndroid Savaş Oyunları

Garena Free Fire v1.25.3 MOD APK – AİM HİLELİ

Free Fire, mobil platformda oynanan hayatta kalma savaş oyunudur. Yapımcılığını GARENA INTERNATIONAL I PRIVATE LIMITED firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Hayatta kalmaya çalışan diğer 49 kişiyle aynı ıssız adaya atılırsınız. Oyuncular başlangıç noktalarını paraşütleriyle seçebilir ve güvenli nokta içerisinde hayatta kalmayı hedefler. Oyun PUBG ile aynı mantık uçaktan bir adaya atlayıp sonuncu kişi olmaya çalışmaktır. Ama rakipler zor olduğu için ben sizlere Garena Free Fire MOD APK yani nişan alma hileli olarak sunuyorum böylece düşmanlarınızı kolaylıkla indirebilirsiniz.
Garena Free Fire v1.25.3 MOD Bilgisi
  • aim hilesi (Otomatik nişan alma hileli)

OYUN GÖRSELLERİ

NOT: Hile denendi çalışıyor nişanı biraz düşmana yakın getirip dürbün açarsanız düşmana kitlenecektir. Eğer kitlenmez ise hemen dürbün açıp kapatın tekrar kitlenecektir dürbünsüzde aim çalışmaktadır ama dürbün kadar etkili değildir yani bazen düşmana kitlenmeyebilir.

KURULUM

  1. ”Garena Free Fire v1.25.3 OBB” Dosyamızı indirip rar’dan çıkaralım içinden çıkan “com.dts.freefireth” klasörünü Android/obb klasörüne atalım.
  2. ”Garena Free Fire v1.25.3 MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve Oyuna giriş yapalım

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu