AndroidAndroid Macera OyunlarıAndroid oyunlarAndroid Savunma OyunlarıAndroid Strateji Oyunları

Kingdom Rush Vengeance v1.5.4 FULL + MOD APK – HİLELİ

Kingdom Rush Vengeance 1.5.4 FULL + MOD APK HİLELİ İNDİR, savunma türündeki oyunları seven Apk delisi arkadaşlarım için yükleme gereksimini duyduğum yapımcılığını ünlü Ironhide Game Studio firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savunma kuleleri ve kahramanlar ile bulunduğunuz savaş alanı içinde düşmanlarınızı yok etmek ve kendi bölgenizi korumaktır. Yani düşman takımını yoldan gecirmemektir, ama oyun her geçtiğiniz bölüm zorlaşacaktır bu yüzden kolay olmayacaktır bu nedenle Kingdom Rush Vengeance MOD APK yani sınırsız elmas hileli, gerçek parayla satılan tüm kahramanların kilitleri açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz karakterleri seçip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Kingdom Rush Vengeance 1.5.4 sürümünde hata düzeltmeleri yapılmıştır. Kingdom Rush Vengeance Play Store’da 18.99TL’dir. ben sizlere hem modsuz apk ve hem modlu apk seçeneklerini sunuyorum istediğinizi indirip oynuyabilirsiniz.
OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. ”Kingdom Rush Vengeance v1.5.4 [OBB]” Dosyamızı indirip rar’dan çıkaralım içinden çıkan “com.ironhidegames.android.kingdomrush4” klasörünü Android/obb klasörüne atalım.
  2. ”Kingdom Rush Vengeance v1.5.4 FULL APK veya Kingdom Rush Vengeance v1.5.4 [MOD] APK” Dosyasını indirip kuralım ve Oyuna giriş yapalım
Kingdom Rush Vengeance v1.5.4 FULL APK İNDİR – 40 MB

Kingdom Rush Vengeance v1.5.4 MOD APK İNDİR – 22.65 MB

Kingdom Rush Vengeance v1.5.4 [OBB] İNDİR – 390.73 MB

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu