AndroidAndroid Menajerlik OyunlarıAndroid oyunlarAndroid Simülasyon OyunlarıAndroid Strateji OyunlarıAndroid Yarış Oyunları

SBK Team Manager v1.1.4 APK – FULL İNDİR

SBK Team Manager 1.1.4 APK FULL İNDİR, siteye ekleme gereği duyduğum bir motor yarışı menajerlik oyunudur. SBK Team Manager yapımcılığını Digital Tales S.r.l. stüdyosunun üstlendiği android platformunun yeni spor oyunlarından birisidir. Oyunda deneyimli sürücülerden oluşan bir ekip kurup Motul FIM Superbike Dünya Şampiyonasına katılacaksınız. Yenilmez bir takım yaratın ve parçalarda en iyi sonuçları gösteren en hızlı motosikletleri seçin. Motosikletinizi kendiniz güncelleyin, test edin ve özelleştirin ve sponsor logoları ekleyin. Harika ödüller kazanın ve yeni motosikletler keşfedin. Motosikletinizi dinamik kameralarla izleyin ve rakiplerinizi keskin bir şekilde sollayın. Parkurdan çıkmamak ve hava koşullarını hesaba katmamak için çok dikkatli olun. Bitmek bilmeyen yarışlar, zorlu rakipler, onlarca ekipman ve daha fazlası sizleri bekliyor. SBK Team Manager Play Store’da 14.99 TL’dir.

SBK Team Manager v1.1.4 Güncellemesi;

  • Küçük düzeltmeler ve iyileştirmeler
  • Yarış başına% 30 oranında azaltılmış tur sayısı
  • Simulate Race seçeneği kaldırıldı
  • Dengeleme ayarlaması
OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. ”SBK Team Manager v1.1.4 OBB” Dosyamızı indirip rar’dan çıkaralım içinden çıkan “it.dtales.SBKTeamMan” klasörünü Android/obb klasörüne atalım.
  2. ”SBK Team Manager v1.1.4 APK” Dosyasını indirip kuralım ve Oyuna giriş yapalım

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu