AndroidAndroid Aksiyon OyunlarıAndroid Dövüş OyunlarıAndroid Macera OyunlarıAndroid oyunlar

Shadow Fight 3 v1.16.0 – MOD [Düşman Dondurma Hileli]

Shadow Fight 3 1.16.0 MOD [Düşman Dondurma Hileli] İNDİR, Shadow Fight 3, mobil dünyasının en gelişmiş dövüş oyunlarından biridir. Benimde severek oynadığım bir oyundur dövüş animasyonları grafikleri sesleri olsun hepsi güzel bir şekilde yapılmıştır. Tüm dünyada oldukça popüler hale gelen Shadow Fight 2’den uzun bir sonra Shadow Fight 3 karşınızda! Serinin önceki versiyonuna göre bu versiyonda çok büyük değişiklikler olduğunu söylemeliyim. Hatta şunu çok net bir şekilde belirtebilirim ki Shadow Fight 3 bir mobil uygulama olmasına rağmen PC ya da PS platformundaki yüzlerce oyunun önüne geçmeyi başarabilir. Oyuna girdiğiniz anda siz de kaliteyi hissedeceksiniz grafikler gerçekten çok iyi olmuş. Karakter yaratma özelliği sayesinde tamamen kendinize özel bir dövüşçüyü yönetebiliyorsunuz. Oyundaki fizik kuralları gerçeğe çok yakın bir şekilde tasarlanmış, Keşfedilmeyi bekleyen onlarca silah ve yeni arenalar ile oyunun aksiyonu asla düşmüyor. Hatta her geçen süre içerisinde yeni dövüş teknikleri öğrendiğiniz için çok sürükleyici bir yapı olduğunu da bilmelisiniz. Zorluk derecesi çok yüksek olduğundan Shadow Fight 3 MOD’lu olarak sizlere sunuyorum düşman karaktere vurduğunuzda karakter donacaktır ve istediğiniz gibi pataklıyabilirsiniz 🙂

Shadow Fight 3 1.16.0 Güncellemesi;

  • İki aşamadan oluşan yeni etkinlik “Kış Çılgınlığı”! Büyüleyici mekaniği ve yeni rakipler
  • Oyun döngüsünün başlangıç ​​seansları tamamen yeniden düzenlendi. Öğretici ve karakter tesviye seviyesi artık daha arkadaş canlısı ve makul.
  • Dövüş stilleri değişiklikleri ve birçok hata düzeltmeleri.
OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM
  • ”Shadow Fight 3 v1.16.0 [MOD] OBB” dosyamızı indirip rardan çıkaralım içinden çıkan “com.nekki.shadowfight3” klasörünü Android/obb klasörüne atalım.
  • ”Shadow Fight 3 v1.16.0 [MOD] APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu