Androidandroid antivirüs uygulamalarıAndroid AraçlarAndroid Uygulamalar

Avira Antivirus Güvenlik 2019 Antivirüs ve AppLock [PRO] APK – TAM SÜRÜM

Avira Antivirus Güvenlik 2019 Antivirüs ve AppLock TAM SÜRÜM APK, Telefonunuzun bilgilerini ve virüslerden korumak istiyorsanız kesinlile denemenizi tavsiye ettiğim yapımcılığı AVIRA stüdyosunun üstlendiği en iyi android antivirüs uygulamasıdır.

Fotoğraflarınız, kişileriniz, e-postalarınız ve kredi kartı numaralarınız telefonunuzda. Avira Antivirus Security, telefonunuzu ve tabletinizi koruyan en iyi güvenlik uygulamasıdır. Ücretsiz bir antivirüs tarayıcısı ve kötü amaçlı yazılım / casus yazılım temizleyicisinden daha fazlası, tam özellikli ücretsiz mobil güvenlik uygulamamız, cihazlarınızı izlemek ve bulmak için güvenli tarama ve uzaktan anti-hırsızlık özellikleri sunar.

Avira Antivirus Güvenlik’in Temel Özellikleri
Virüs Tarayıcı & Temizleyici – Virüsleri, casus yazılımları, kötü amaçlı yazılımları vb. Tarar, engeller ve temizler.
Telefon Bulucu & Tracker – Kaybolan veya çalınan telefonunuzu bulmanıza, izlemenize ve kurtarmanıza yardımcı olur
Gizlilik danışmanı – Her uygulamanızın hassas verileri nasıl topladığını gösterir
Süper hafif virüs koruması – Kötü amaçlı yazılımları hızlı bir şekilde tarar ancak pilinizi yavaşlatmaz veya boşaltmaz
Kamera ve Mikrofon Koruması – kimsenin sizi dinlemesini ve gözetlemesini engeller
AppLock – PIN hassas uygulamalarınızı korur (sohbet, aramalar, Skype, vb.)

Android için Antivirüs ve Güvenlik
Avira Antivirus Security, Android cihazlarınızı ve hassas verilerinizi güvende tutmak için tasarlanmış kapsamlı bir anti-malware ve güvenlik uygulamasıdır. Güçlü virüs tarayıcımız, casus yazılımları ve kimlik avı saldırılarını engeller ve telefonunuzda bulunan tüm kötü amaçlı yazılımları ve reklam yazılımlarını kaldırır.
Ücretsiz Antivirüs ve Gizlilik Koruması: Android için güçlü antivirüs, uygulamalarınızı, güncellemelerinizi ve harici cihazlarınızı otomatik olarak zararlı yazılımlara karşı tarar.
Anti-Ransomware: Avira Antivirus Security, fidye yazılımlarının telefonunuzu şifrelemesini önler ve verilerinizi ve uygulamalarınızı rehineye götürür.
Anti-Hırsızlık, Yer ve Kurtarma Araçlar: Bir harita üzerinde Telefonunuzu izleyin, kilit uygulamaları yetkisiz erişimi önlemek ve cihazı uzaktan silmek için.
Kimlik Korunma ve Kara liste: Spyware & kişilerinizi üçüncü tarafa sızan ve e-posta adresleri ihlal edilmiş ise her kişiyi bilgilendirir edilip edilmediğini virüs dedektörü denetler.
+ Kara liste ve belirli numaralardan istenmeyen kişileri engelle
Web tabanlı Kötü Amaçlı Yazılım Koruması: Tüm güvenlik ayarlarınıza ve siren, hafıza silme ve telefon bulucu gibi uzaktan işlevlere erişin
– Web tabanlı portaldan farklı platformlarda birden fazla cihazı yönetin.
Ücretsiz veya Premium Virüs Koruması: Tüm Android cihazlar için ücretsiz virüs koruması.
Premium Premium cihazınızla cihazınız için en gelişmiş virüs korumasının keyfini çıkarın.

Avira için Yeni Özellikler
AppLock: Cihazınızdaki belirli uygulamaları programa veya coğrafi konuma göre engelleyin. Çocuklarınızın cihazınızı kullanmasına izin verirseniz mükemmel, AppLock güvenli web tarama ve uygulama kullanımını sağlar.
Kamera Koruması: Arka planda çalışırken bile kameranızdan casusluk yapan uygulamaları ve web sitelerini durdurma. Güvenlik sorun yaşayan işletmeler için ideal olan kullanıcılar belirli uygulamaları beyaz listeye ekleyebilir.
Mikrofon Koruması: Mikrofonunuza yetkisiz erişimi engelleyin. Gelişmiş koruma, Mikrofon Koruması etkinken bile telefonunuzun çalışmasını sağlar.
Web Koruması – Internet Security’nin enfekte ve kimlik avı sitelerinden ücretsiz olarak yararlanın

UYGULAMA GÖRSELLERİ
[post_ads]

[post_ads_2]
KURULUM

  1. ”Avira Antivirus Güvenlik 2019 Antivirüs ve AppLock PRO APK” Dosyasını indirip kuralım ve uygulamaya giriş yapalım.
  2. Girişte reklamlara izin ver tuşuna basın ve uygulama PRO olarak karşınıza gelecektir.
Avira Antivirus Güvenlik 2019 Antivirüs ve AppLock PRO APK İNDİR – 14.7 MB

  • [accordion]
    • Etiketler
      • android, apk, android antivirus, android antivirus programi, android antivirus uygulaması, avira, avira android, avira mobile, avira antivirüs, avira antivirus security, avira antivirus security pro apk, avira antivirus security 2018, avira antivirus security 2019, avira antivirus security pro apk free download, avira antivirus security free, avira antivirus security apk, avira antivirus security pro, avira antivirus security android, avira antivirus security pro activation code, avira antivirus security pro apk, avira antivirus security pro apk free download, avira antivirus security pro, avira antivirus security pro activation code, avira antivirus security pro android activation code, avira antivirus security pro cracked apk, avira antivirus security pro apk full, avira antivirus security pro android, avira antivirus security pro android keya, vira antivirus security pro key

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu