AndroidAndroid AraçlarAndroid temizlik ve hızlandırma uygulamalarıAndroid UygulamalarAndroid verimlilik

Clean Master Lite v3.1.1 APK – REKLAMSIZ

Clean Master Lite v3.1.1 REKLAMSIZ APK, Telefon hızlandırma, tevmizleme ve koruma için önerdiğim yapımcılığı Cheetah Mobile stüdyosunun üstlendiği harika bir telefon hızlandırma ve temizleme uygulamasıdır. Clean Master Lite, 1 GB’den daha az belleğe sahip telefonlar için tasarlanmış özel bir lite versiyonudur. Etkili ve güvenli bir temizleme motoruna ve cihazı hızlandırabilme özelliğine sahiptir. En küçük yükleme paketiyle, bu uygulama telefonunuzu en iyi performansa taşıyabilir. Clean master lite Google Play Store’da 50.000.000’dan fazla indirilmiştir.
Clean Master Lite Özellikleri
Önemsiz Dosya Temizliği
Temiz Master Lite, depolama geri kazanmak için önbellek dosyaları, artık önemsiz dosyaları, reklam önemsiz ve eski apks silmek için yardımcı olur. Cihazınızın performansını artırın.
Telefon Güçlendirme
Oyunlarınızı ve uygulamalarınızı artırın, hafızayı boşaltın (RAM), cihazınızı hızlandırın ve daha fazla pil tasarrufu yapın. Cihazınızın her zaman daha fazla donma ve donmalarına izin vermeyin.
Pil Tasarrufu
Pil Tasarrufu, pil durumunu analiz etmeye ve gücü korumak için çalışan uygulamaları hazırda bekletmeye yardımcı olur. Pil Tasarrufu ile çok fazla güç harcayan uygulamaları durdurabilir ve pil ömrünüzü 1 muslukta uzatabilirsiniz.
Antivirüs
Cihazınızı virüslerden, truva atlarından, güvenlik açıklarından, reklam yazılımlarından ve casus yazılımlardan korumak için önceden yüklenmiş ve kullanıcı tarafından yüklenen uygulamaları tarayın. Kişisel bilgileri cihazınızdan temizleyerek gizliliğinizi güvende tutun.

UYGULAMA GÖRSELLERİ
[post_ads]

[post_ads_2]
KURULUM

  1. ”Clean Master Lite v3.1.1 REKLAMSIZ APK” Dosyasını indirip kuralım ve uygulamaya  giriş yapalım
Clean Master Lite v3.1.1 REKLAMSIZ APK İNDİR – 5.9 MB

  • [accordion]
    • Etiketler
      • clean master lite apk, clean master lite, clean master lite pro apk, clean master lite no ads apk, clean master lite apk mod, clean master lite for pc, clean master lite apk old version, clean master lite vs clean master, Clean Master Lite reklamsız, Clean Master Lite reklam kaldırma, Clean Master Lite mod apk, Clean Master Lite tam sürüm, Clean Master reklamsız, Clean Master pro

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu