AndroidAndroid Macera OyunlarıAndroid oyunlarAndroid Savaş OyunlarıAndroid Savunma OyunlarıAndroid Strateji Oyunları

Kingdom Rush Origins v3.0 FULL + MOD APK – HİLESİZ + HİLELİ

Kingdom Rush Origins v3.0 PARA HİLELİ APK, savunma ve kule savunma türündeki oyunları seven arkadaşlarım için önerdiğim yapımcılığını ünlü Ironhide Game Studio firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Oyundaki amacınız bulunduğunuz bölümlerde gelen düşmanları savunma kuleleri ve kahramanlarınız ile bölgenizi savunmaktır ve onları geçirmemektir. Ama bölgeyi savunmak kolay olmica oyun ilerledikçe düşmanların dalgası daha da büyücektir ve aynı bölümü tekrar tekrar oynamanız gerekecektir. Bu nedenle ben sizlere Kingdom Rush Origins MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm kahramanların kilidi açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kahramanlarınızı güçlendirebilir ve kulelerinizi güçlendirebilier ve yenilmez olup kötülüğü yok edebilirsiniz. Kingdom Rush Origins v3.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Kingdom Rush Origins Play Store’da 1.59TL’dir. Bitmek bilmeyen bölümler, çeşitli haritalar, tehlikeli düşmanlar, özel yeteneklere sahip kahramanlar ve dahası sizleri bekliyor.
[post_ads] OYUN GÖRSELLERİ

[post_ads_2]
KURULUM

 1. ”Kingdom Rush Origins v3.0 OBB” Dosyamızı indirip rar’dan çıkaralım içinden çıkan “com.ironhidegames.android.kingdomrushfrontiers” klasörünü Android/obb klasörüne atalım.
 2. ”Kingdom Rush Origins v3.0 FULL APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım
Kingdom Rush Origins v3.0 FULL MODSUZ APK İNDİR – 29.3 MB

Kingdom Rush Origins v3.0 MOD APK İNDİR – 62.4 MB

Kingdom Rush Origins v3.0 OBB İNDİR – 214.3 MB

 • [accordion]
  • Etiketler
   • kingdom rush origins 3.0 money hack, kingdom rush origins 3.0 para hile, kingdom rush origins android hile, kingdom rush origins apk, kingdom rush origins apk hile, kingdom rush origins full apk, kingdom rush origins hack apk, kingdom rush origins hile apk, kingdom rush origins mod apk, kingdom rush origins money hack, kingdom rush origins para hile, android oyun indir, apk indir, kingdom rush origins 3.0 android hile,
    kingdom rush origins 3.0 apk hile, kingdom rush origins 3.0 apk mod,
    kingdom rush origins 3.0 elmas hile, kingdom rush origins 3.0 gems hack,
    kingdom rush origins 3.0 hack apk, kingdom rush origins 3.0 hile apk,
    kingdom rush origins 3.0 mod apk

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu