AndroidAndroid Aksiyon OyunlarıAndroid FPS OyunlarıAndroid Macera OyunlarıAndroid oyunlarAndroid Savaş Oyunları

Slaughter 2 Prison Assault v1.3 FULL + MOD APK – Hilesiz + Hileli

Slaughter 2 Prison Assault v1.3 FULL Hilesiz + Hileli APK, aksiyon, FPS ve silahlı çatışma oyunlarını seviyorsanız denemenizi tavsiye ettiğim yapımcılığını Ray Spark firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Slaughter Oynunun ilk serisini oynayanlar beğeneceğine eminim çünkü grafik ve ses kalitesi gerçekten güzel olmuş. Oyundaki amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile karşınıza gelen düşmanları etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır. Ama oyundaki görevler zor olduğu için biraz zor gelebilir bu nedenle ben sizlere Slaughter 2: Prison Assault MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, korkmadan silahinizi ateşleyebilirsiniz. Slaughter 2 Prison Assault v1.3 sürümünde bazı bölümlerde olan sorunlar düzeltilmiştir. Slaughter 2 Prison Assault Play Store’da 4.99TL’dir. Kullanabileceğiniz farklı modellerde silahlar, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor.
OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM

 1. ”Slaughter 2 Prison Assault v1.3 OBB” Dosyamızı indirip rar’dan çıkaralım içinden çıkan “com.venomizedArt.Slaughter2” klasörünü Android/obb klasörüne atalım.
 2. ”Slaughter 2 Prison Assault v1.3 FULL APK” Dosyasını indirip kuralım ve Oyuna giriş yapalım
Slaughter 2 Prison Assault v1.3 MOD APK İNDİR – 43.2 MB

Slaughter 2 Prison Assault v1.3 OBB İNDİR – 347.0 MB

 • [accordion]
  • Etiketler
   • slaughter 2 prison assault android, slaughter 2 prison assault android hack, slaughter 2 prison assault android hile, slaughter 2 prison assault android mod, slaughter 2 prison assault apk, slaughter 2 prison assault apk hile, slaughter 2 prison assault apk mod, slaughter 2 prison assault hack, slaughter 2 prison assault hack apk, slaughter 2 prison assault hile apk, slaughter 2 prison assault mermi hile, slaughter 2 prison assault mod apk, slaughter 2 prison assault 1.3 ammo hack, slaughter 2 prison assault 1.3
    android, slaughter 2 prison assault 1.3 apk, slaughter 2 prison assault
    1.3 apk download, slaughter 2 prison assault 1.3 full apk, slaughter 2
    prison assault 1.3 hile apk, slaughter 2 prison assault 1.3 mermi hile,
    slaughter 2 prison assault 1.3 mod apk, slaughter 2 prison assault ammo
    hack

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu