AndroidAndroid AraçlarAndroid Uygulamalar

WhatsApp Plus v6.87 APK – Çevrimiçi Durumunu Gizleme

WhatsApp Plus Nedir?
Tabii ki WhatsApp Plus uygulaması hakkında bir şeyler duymuşsunuzdur. WhatsApp Plus, WhatsApp’ın benzer bir versiyonudur, çok fazla harika özelliğe ve birçok gizlilik seçeneğine ve temalarına sahiptir.
WhatsApp Plus Özellikler
WhatsApp Plus APK grup görüntülü arama özelliğine ve WhatsApp Plus’ın en son güncellemesinde bulunan birçok gizlilik seçeneğine sahiptir
Mesela: Herhangi bir durumu indirme
imkanı, Durumdaki harflerin sayısını arttırma, bildirimleri gizleme
imkanı, daha büyük video boyutu ve ses gönderme imkanı vardır.

WhatsApp Plus Gizlilik Özellikleri:
WhatsApp kullanıcılarının birçoğu, WhatsApp Plus’ı yükledikten sonra, diğer uygulamadan daha iyi bulur, Çünkü birçok gizlilik seçeneği sunar, Örneğin, Çevrimiçi Durumu Gizlemeyi etkinleştirdiğinizde, arkadaşlarınız onlarla konuştuğunuzda ve çevrimdışı olduğunuzu gördüklerinde çok şaşıracaklar.
Çevrimiçi Durumunu Gizle: Çevrimiçi durumunu gizleyebilir ve özgürce sohbet edebilirsiniz, Herkese çevrimdışı gözükeceksiniz ama kullanmaya sohbet edebilirsiniz.
Mavi tikleri Gizle: İster sohbette ister grupta mavi tiki kapatabilirsiniz.
Çift tik Gizle: Biraz mesajlar geç gelebilir ama çift tiki kapatabilirsiniz.
Yazıyor… Gizle: Bir mesaj yazarken. Yazıyor… ibaresi karşı tarafa gözükmeyecektir.
Kaydediyor Gizle: Ses kaydı yaparken. Kaydediyor ibaresi karşı tarafa gözükmeyecektir.
Mavi Mikrofonu Gizle: Size atılan ses dosyasını açsanız bile karşı taraf görmeyecektir Mavi tik gibi mavi mikrofonu da kapatabiliyoruz.
Durumları Gördüğümü Gizle: Bir arkadaşınızın durumunu gördüyseniz adınız görünmez.
Anti-Revoke: Bu muhteşem seçenekle! Silinen mesajları okuyabilir ve Arkadaşlarınızın size gönderdikten sonra mesajları silmesini önleyebilirsiniz. (benim en sevdiğim özellik).

 
[post_ads]

WhatsApp Plus Paylaşım Özellikleri: 

WhatsApp Plus, birçok medya özelliğine sahiptir, kullanıcıya rahatlık sunar, İstediğiniz durumu indirebilirsiniz:
Durumarı indirme seçeneği: Herhangi bir WhatsApp durumunu cihazınıza tek tıklama ile kaydedebilirsiniz.
Belge ve Dosyalar: PDF, TXT, Docs ,APK , EXE gibi dosyaları en fazla 50MB boyutunda olacak şekilde gönderebilirsiniz.
Kamera: Resimleri ve videoları en yüksek kalitede ve daha hızlı gönderebilirsiniz.
Galeri: Galeriden veya dosya yöneticisinden 100 MB’ye kadar yüksek kalitede resim ve video gönderebilirsiniz. (Normal Whatsapp buna izin vermez).
Ses: 100MB’a kadar istediğiniz ses dosyasını gönderebilirsiniz.
Konum: Canlı konumunuzu paylaşabilir (Gerçek zamanlı konum) veya geçerli konumunuzu harita üzerinde nokta olarak gönderebilirsiniz.
WhatsApp Plus Temaları Özellikler:
WhatsApp Plus’ı kullanarak, PLUS Ayarlar’daki tema mağazasında bulunan 1000’den fazla tema arasından seçim yapabilirsiniz. Kendi temanızı oluşturmak için de (yazı tipleri – renkler – simgeler) gibi birçok değiştirme seçeneğiniz vardır.
Ayrıca kendi temanızı kaydedebilir ve arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz veya başka telefonda kullanabilirsiniz
Sohbetleri (konuşmaları) Kaybetmeden WhatsApp Plus Nasıl Kurulur?
Kolayca sohbetlerini kaybetmeden WhatsApp Plus’ı android cihazınıza nasıl kuracağınızı göstereceğim, Ayrıca adım adımda kolaylaştırmak için adımlara bazı ekran görüntüleri ekledim:

Adım 1: WhatsApp Plus v6.87 APK indirin.
Adım 2: Şimdi, WhatsApp Plus’ı yüklediğinizde kaybetmemek için konuşmalarınızın yedek bir kopyasını çıkarmalısınız. Telefonunuzdan WhatsApp’ı açın, Ayarlar’a gidin, Sohbetler ➡ Yedekle
Adım 3: Şimdi Android cihazınızdan WhatsApp’i kaldırın.
Adım 4: WhatsApp Plus’ı kurun.
Adım 5: En son yedeği geri yükle düğmesine basın, Yedeklemeyi geri yüklemek için biraz bekleyin.

[post_ads_2]

İşimiz bitti, WhatsApp Plus ile yeni deneyiminizin keyfini çıkarın.

WhatsApp Plus v6.87 APK İNDİR – 26.82 MB

 • [accordion]
  • Etiketler
   • whatsapp plus, whatsapp plus 2019, whatsapp plus nedir, whatsapp plus son sürüm, whatsapp plus 6.87, whatsapp plus özellikleri, whatsapp plus apk 2019 indir, whatsapp plus 2019 indir, whatsapp plus 6.87 apk, whatsapp plus 6.87 apk free download, whatsapp plus 6.87 apk free download and install latest version, whatsapp plus 6.87 version free download, whatsapp plus 6.87 apk 2019, whatsapp plus 6.87 apk 2019, whatsapp plus 6.87 version download, whatsapp plus 6.87 indir, whatsapp plus indir, whatsapp silinen mesajları görme, whatsapp offline, whatsapp çevrimiçi gizleme,

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

10 Yorum

 1. WhatsApp ı her actigimda ekrana gelen Facebookta bizi beğen mesajından nasıl kurtuluyoruz. 6.87 sürümünde böyle oldu. 6.85 dondum bu seferde sürekli güncelle diyor deli olacam.

  1. Son güncellemede böyle oldu maalesef onu kaldırma yolunu bulursam güncellicem orjinal whatsapp plus güncellemesi bu zaten ama neden böyle zorla beğendirtiyorlar bende anlamiyorum :/

  1. Whatsapp plus son sürümünün geliştiricisi sayfasında zaten baya bir şikayet var en kısa sürede güncelleme getirecektir ben burdan hemen zaten atarım anlayışınız için teşekkürler

 2. Reis ben kuramadım 15 saat engellendim başka versiyon kullandım geri yükleyince sms arama kapatıldı 15 saat. Bişey soracam acaba o beğenme uyarısı gitti mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu