AndroidAndroid Macera OyunlarıAndroid oyunlarAndroid Savaş Oyunları

Angry Birds Evolution v2.0.0 MOD APK – YÜKSEK HASAR HİLELİ

Angry Birds Evolution v2.0.0 YÜKSEK HASAR HİLELİ APK, Angry Birds serisini ve macera oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Rovio Entertainment Ltd. firmasının üstlendiği Android platformunun mükemmel bir oyundur. Oyuncaki amacınız kuşlar ile bulunduğunuz bölüm içindeki rakiplerinize saldırarak savaşı kazanmak ve harita üzerinde ilerlemektir. Oyun ilerledikçe zorlaşacağı için canınız biraz sıkılabilir bu nedenle ben sizlere Angry Birds Evolution MOD APK yani yüksek atak hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmeden tüm düşmanlarınızı yok edebilirsiniz. Angry Birds Evolution Play Store’da 10.000.000’dan fazla indirilmiştir. Geniş oyun evreni, onlarca düşman, özel yetenekler, uzun soluklu oyun yapısı ve dahası sizleri bekliyor.
Angry Birds Evolution v2.0.0 Güncellemesi 
YENİ: Takım Yöneticisi Güncellendi – bugüne kadarki en büyük yenilemeyle birlikte harika oldu!
YENİ: Yepyeni kuş ve etkinlik
Düzenlemeler ve hata düzeltmeleri

OYUN GÖRSELLERİ
[post_ads]

[post_ads_2]
KURULUM

  1. ”Angry Birds Evolution v2.0.0 OBB” Dosyamızı indirip rar’dan çıkaralım içinden çıkan com.rovio.tnt klasörünü Android/obb klasörüne atalım.
  2. ”Angry Birds Evolution v2.0.0 MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım
Angry Birds Evolution v2.0.0 MOD APK İNDİR – 50.9 MB

Angry Birds Evolution v2.0.0 OBB İNDİR – 315.0 MB

  • [accordion]
    • Etiketler
      • android oyun indir, angry birds evolution 2.0.0 atak hile, angry birds evolution 2.0.0 can hile, angry birds evolution 2.0.0 damage hack, angry birds evolution 2.0.0 hack apk, angry birds evolution 2.0.0 hile apk, angry birds evolution 2.0.0 mod apk, angry birds evolution android, angry birds evolution android hile, angry birds evolution apk, angry birds evolution atak hile, angry birds evolution attack apk, angry birds evolution can hile, angry birds evolution damage hack, angry birds evolution full apk, angry birds evolution hack apk, angry birds evolution hasar hile, angry birds evolution hile apk, angry birds evolution mod apk, apk indir

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu