AndroidAndroid Aksiyon OyunlarıAndroid FPS OyunlarıAndroid Macera OyunlarıAndroid oyunlarAndroid Savaş OyunlarıAndroid Simülasyon Oyunları

Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D v1.06.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D v1.06.2  PARA HİLELİ APK, avcılık ve keskin nişancı oyunlarını seven arkadaşlarım için denemelerini tavsiye ettiğim yapımcılığı T-Bull stüdyosunun üstlendiği yeni ve daha tam sürümü yayınlanmayan harika bir oyundur.

ÖZELLİKLER
 • HER KAFADAN VURUŞTA YENİ NESİL KURŞUN VE ZAMAN EFEKTLERİNİN TADINI ÇIKART!
 • SİLAHLARINI GELİŞTİREREK DAHA ÖLÜMCÜL OL!
 • ÇEŞİTLİ HARİTALARI VE YERLERİ KEŞFET!
 • SİLAHINI KAP, TONLARCA GÖREV SENİ BEKLİYOR!
 • NİŞANCILIK BECERİLERİNDE USTALAŞ VE KIYAMETTEN KURTUL!
 • JURA ÇAĞINA AİT EGZOTİK YERLER KEŞFET VE DİNOZOR AVLA!
 • HIZLI OL, NİŞAN AL, ATEŞ ET, VE AVLAN!
JURA ÇAĞINA AİT EGZOTİK YERLERDE GEÇEN DESTANSI BİR HİKAYEYE KATIL!
Dinozor ve insan DNA’sının birleştirildiği, ABD tarihinin en tartışmalı programı çığrından çıktı! Binlerce denek ölü Humanosaurs’a dönüştü. Cansız bedenlerle beslenen pullarla kaplı, öfkeli Humanosaurs’lar oldukça tehlikeli bir türe dönüştüler ve adeta kıyamet habercisi oldular!

HEY KESKİN NİŞANCI, HADİ AV BAŞLASIN!
Savaş başladı! Dinozorlar geri döndü… Hatta onlardan daha tehlikeli olan, kana susamış zombiler de! Kıyamet sonrası yeni bir mücadeleyi deneyimlemenin tam zamanı! Yıkık binalar ve dinozor yuvalarıyla dolu çorak bir arazi: gerçek bir modern savaş alanı. Gözünü dört aç ve nişan al; zorlu rakipler seni bekliyor! Gözünü silah namlusundan ayırma. Silahlarını modifiye edip, geliştirerek oyundaki en güçlü elit keskin nişancı ol!
BEST SNIPER: Shooting Hunter! Silahını al ve avlanmaya başla! Zombi öldürmeli oyunlar hiç bu kadar eğlenceli ve ileri düzeyde olmamıştı.

SİLAHLARINI GELİŞTİREREK DAHA ÖLÜMCÜL OL!
Epik silahlar oyunda ilerlemeni bekliyor! Her silahın 15 seviyesi var. Silahının hassasiyetini ve ateş gücünü artır! Avcılık becerilerini, 10 tanesi klasik tüfek ve 4 tanesi de ölümcül premium silah olmak üzere 14 eşsiz silah modeliyle geliştir. Her keskin nişancı bu silahları denemeli! Silahların tümü, avcılık becerilerini ilerletebileceğin 3 uyumlu nişan dürbününe sahip! Silahının hassasiyetini dinazor avcısı olarak her arazide test et! Baş döndürücü görselliğe sahip bu FPS keskin nişancı oyunu ARTIK hazır!

SİLAHINI AL, TONLARCA GÖREV SENİ BEKLİYOR!
Zombileri öldür! Eşsiz ve zorlayıcı keskin nişancılık oyun modlarını keşfet. Yüksek skor içi atış yaparak 5 kategoride yeni atıcılık rekorlarını belirle:
– Ana Av: Talimatları izleyerek dinozorları ve dinozombileri avla!
– Mutant Avı: Kendini zorlu dinoboss’lara karşı test et! Hedefinin zayıf noktalarını bul ve bu sefer öldüklerinden emin ol!
– Av: Ne kadar iyi bir keskin nişancı olduğunu ön saflarda daha kolay rakiplere karşı test et. Keskin nişancı yeteneklerini geliştirmek daha çok atış yapmaya mı ihtiyacın var?
– Yırtıcı Avı: Hedeftekiler çok daha zorlu! İyi hazırlandığından emin ol – kafadan vuruşlar sayılıyor!
– Günlük Av: Her gün yeni zorlu görevler var! İşini yap ve ölümcül bir cephanelik kur!

NİŞANCILIK BECERİLERİNDE USTALAŞ!
En iyi keskin nişancı olduğunu mu düşünüyorsun? Kendi rekorlarını belirle, büyük kazan, avcı ödüllerini topla, ve bireysel kategorilerde mücadele et: En Çok Kafadan Vurma, EnÇok Kalpten Vurma, En Çok Akciğerden Vurma, En Çok Yırtıcı Avlama, Av Köprüsü, Humanosaur Avlama Köprüsü, En Çok QTE Kazanma, En Çok Altın Kazanma, En Çok Zaman Bonusunu Kazanma, En Çok Hassasiyet Bonusunu Kazanma. Dinozombilere karşı savaş ve öfkeli dinozorları öldür, termal görüş moduyla isabetli ölümcül atışlar yap, dinozorları ve zombileri hayati organlarından vur!


OYUN GÖRSELLERİ
[post_ads]

[post_ads_2]
KURULUM

 1. ”Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D v1.06.2 MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım
NOT
Oyun Google Play Store’da daha tam sürüm olarak yayınlanmadı
Best Sniper Legacy: Dino Hunt & Shooter 3D v1.06.2 MOD APK İNDİR – 94.2 MB

 • [accordion]
  • Etiketler
   • Best Sniper Legacy, Best Sniper Legacy mod apk, Best Sniper Legacy apk, Best Sniper Legacy indir, Best Sniper Legacy apk indir, Best Sniper Legacy hile indir, Best Sniper Legacy cheat, Best Sniper Legacy hack, Best Sniper Legacy hileli apk indir, Best Sniper Legacy indir, Best Sniper Legacy para hileli, Best Sniper Legacy mod money, Best Sniper Legacy mod money apk, Best Sniper Legacy free download, Best Sniper Legacy download, Best Sniper Legacy indir hileli

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu