AndroidAndroid AraçlarAndroid UygulamalarAndroid VPN

Hotspot Shield v6.9.5 PREMİUM APK – YASAKLI SİTELERE GİRİŞ


Hotspot Shield 6.9.5 PREMİUM APK – YASAKLI SİTELERE GİRİŞ, yapımcılığını AnchorFree GmbH stüdyosunun üstlendiği dünyaca ünlü VPN servislerinden birisidir. bildiğiniz üzere internette gezinmek günden güne dahada zorlaşıyor çünkü yasaklanan siteler, giriş izni verilmeyen ama girmeniz gereken onlarca site ve dahası yüzünden tıkanıp kalıyorsunuz bu sorunun önüne geçebilmek için yapımcı firmalar VPN uygulamalarını oluşturmaya başladı. Normal şartlarda kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulsa da uygulamayı tam anlamı ile kullanabilmeniz için premium üye olmanız gerekiyordu. Hotspot Shield içinde bulunan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani TAM SÜRÜM (ELITE) olarak sunuyorum bu sayede uygulamayı rahatça kullanabilir, engellemelerden kurtulabilirsiniz. Sanal konum seçenekleri ile bulunduğunuz bölgeyi değiştirebilir, farklı ülkelerden siteleri ziyaret ediyormuş gibi sörf yapabilirsiniz. Dolayısıyla hiç bir kısıtlamaya tabii olmadan dilediğiniz gibi sörf yapabilirsiniz ayrıca dilediğiniz ülke lokasyonunu da seçebilirsiniz ve hızınızı kesmeden kullanabilirsiniz.

Hotspot Shield ile mobil faaliyetlerinizi anonim, gizli ve güvende tutarken çevrimiçi kimliğinizi gizleyin ve engellenmiş uygulama ve sitelere erişim sağlayın!

Hız, stabilite ve güvenlik konusunda üstün performansıyla Hotspot Shield VPN Proxy, en güvenilir güvenlik, gizlilik ve erişim platformudur. Hotspot Shield size çevrimiçi özgürlük sunar – coğrafi sınırları kaldırır ve tek dokunuşlar dünyadaki tüm içeriğe her yerden erişim sağlar.

✓ Coğrafi olarak sınırlı içeriğe erişimi kaldırın: Tüm trafiğinizi şifreleyin ve küresel medyaya, videolara, mesajlara ya da sosyal uygulama veya ağlara erişim sağlayın.

✓ Çevrimiçi tüm faaliyetlerinizi güvenceye alın: IP adresinizi, kimliğinizi ve konumunuzu izleyen kişilerden gizleyin ve maksimum gizlilik ve güvenliğin tadını çıkarın.

✓ ÜCRETSİZ veya SINIRSIZ: Temel özellikleri ücretsiz (sonsuza kadar) kullanın veya sınırsız özellikler için Elite sürümüne yükseltin!

✓ Eşsiz VPN Performansı: Hotspot Shield’ın özel sunucuları en hızlı VPN hızını, en stabil ve güvenli bağlantıları sunar.

✓ En Geniş VPN Kapsamı: Gücünü AnchorFree’den alan Hotspot Shield, ABD, İngiltere, Japonya, Hindistan, Avusturya, Kanada, Çin gibi 20 ülkede VPN kapsamı sunuyor!

✓ Kayıt Tutulmuyor: Hotspot Shield kullanıcılarına ve kullanıcıların faaliyetlerine dair kayıt tutmamaktadır. Güvenliğiniz ve gizliliğiniz garanti altında!

✓ En İyi Müşteri Desteği: Sorunuz veya öneriniz varsa [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. Memnuniyet garantili!

✓ Milyonların güveni: Hotspot Shield Free VPN Proxy 400 milyondan fazla kez yüklendi ve Forbes, CNET, CNN ve New York Times’da bu uygulamadan bahsedildi.

Hotspot Shield nasıl çalışır
Hotspot Shield VPN Proxy, Sanal Gizli Ağ (VPN) teknolojisini kullanarak iOS cihazınız ve hedef internet sitesi arasında şifreli bir kanal yoluyla güvenli ve güvenilir bir bağlantı kurar. Hotspot Shield, cihazınızı anonim hale getirmek için gerçek IP adresinizi gizler; böylece çevrimiçi faaliyetleriniz kimse tarafından izlenemez ve güvenlik duvarlarının ardından da olsa erişim sınırı bulunan internet sitelerine erişim sağlarsınız.

İster temel engelleme kaldırma ve gizlilik özelliklerine sahip ücretsiz bir sürüm, ister eklenti hizmetleriyle birlikte premium sürüm arıyor olun, Hotspot Shield VPN Proxy herkesin kullanabileceği ücretsiz ve premium kalitesini aratmayan bir üründür.

■ Hotspot Shield VPN ÜCRETSİZ sürüm en sevdiğiniz uygulama veya internet sitelerinden ABD’deki tüm içeriklere erişmenizi ve engelini kaldırmanızı sağlar. Ücretsiz sürümde sınırlı reklamlar bulunur.

■ Hotspot Shield VPN ELITE sürümü (aboneliği otomatik yenileme seçeneği) ABD, İngiltere, Japonya, Hindistan, Avusturya, Kanada, Çin gibi 20 sanal konumdan sınırsız ve reklamsız erişim sunuyor. Elite hesapları akıllı telefon, tablet, dizüstü veya masaüstü bilgisayar olmasına bakmaksızın beşe kadar cihazı destekler. Aylık veya yıllık abonelik imzalamaya karar vermeden önce Elite özelliklerini 7 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. 


UYGULAMA GÖRSELLERİ
[post_ads]

[post_ads_2]
KURULUM

  1. ”Hotspot Shield 6.9.5 PREMİUM APK” Dosyasını indirip kuralım ve uygulamaya giriş yapalım
Hotspot Shield 6.9.5 PREMİUM APK İNDİR – 15.4 MB

  • [accordion]
    • Etiketler
      • hotspot shield 6.9.5 elite apk, hotspot shield 6.9.5 elite hack, hotspot shield 6.9.5 full apk, hotspot shield 6.9.5 full sürüm, hotspot shield 6.9.5 hack, hotspot shield 6.9.5 hile, hotspot shield 6.9.5 mod, hotspot shield 6.9.5 premium apk, hotspot shield 6.9.5 premium hack, hotspot shield 6.9.5 sınırsız kullanım, hotspot shield apk elite, hotspot shield apk full, hotspot shield apk hack, hotspot shield apk mod, hotspot shield apk pro, hotspot shield elite apk, hotspot shield full apk, hotspot shield full sürüm, hotspot shield hack apk, hotspot shield mod apk, hotspot shield premium apk, hotspot shield pro apk indir, hotspot shield sınırsız, hotspot shield vpn, hotspot shield vpn 6.9.5 apk, hotspot shield vpn apk hack, hotspot shield vpn elite apk, hotspot shield vpn full apk

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu