AndroidAndroid Aksiyon OyunlarıAndroid Klasik OyunlarAndroid Macera OyunlarıAndroid oyunlar

PewDiePie Legend of Brofist v1.4.2 FULL/MOD APK – TAM SÜRÜM/PARA HİLELİ

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle yeni bir Android oyun ile karşınızdayım. Bugünkü oyunumuzun adı PewDiePie Legend of Brofist oyun baya severek oynadığım bir oyundur grafikler 2D (2 boyutlu) olmasına rağmen oyunun eğlencesi baya güzel ve zevkle oyniyacağınıza inanıyorum. Oyunda Youtube fenomeni olan PewDiePie ı kontrol ederek PewDiePie ın maceralarına atlayıp ve size verilen görevleri yerine getirmektir. Oyun Metal Slug denen bir oyunun grafiklerine çok benziyor eskiden çok oynadığım bir oyundu bu yüzden bu oyunuda çok severdim ve ayrıca PewDiePie ı baya seven biri olduğum için oyunu sizlerede paylaşmak istedim Oyunda başka youtuberlarda bulunuyor.

Oyunda olan Youtube fenomenleri;

 • PewDiePie: Felix Arvid Ulf Kjellberg
 • CutiePieMarzia: Marzia Bisognin
 • Markiplier: Mark Edward Fischbach
 • Jacksepticeye: Seán William McLoughlin
 • CinnamonToastKen: Kenneth Charles Morrison
 • Cryaotic: ChaoticMonki

 bu youtube fenomenlerini alıp oyniyabiliyorsunuz oyunda ilerledikçe kazandığınız altınlar ile onları alıp güçlendirebilirsiniz ve hepsininde ayrı bir özellikleri var mesela PewDiePie ve Marzia kendi köpeklerini kullanabiliyorlar Jacksepticeye ise yeşil gözü kullanıyor herkesin ayrı bir özel yetenekleri bulunmaktadır.
 Son sözler olarak oyun gerçekten eğlenceli dışarda oynaya bileceğiniz güzel küçük bir oyun
Oyunun Görüntüleri
[post_ads]

[post_ads_2]
PewDiePie Legend of Brofist 1.4.2 FULL APK – 69.8 MB

PewDiePie Legend of Brofist 1.4.2 MOD APK – 69.8 MB

KURULUM

 1. ”PewDiePie Legend of Brofist 1.4.2 FULL APK” indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım
 • [accordion]
  • Etiketler 
   • pewdiepie legend of brofist android hile, pewdiepie legend of brofist apk, pewdiepie legend of brofist apk download, pewdiepie legend of brofist apk indir, pewdiepie legend of brofist full apk, pewdiepie legend of brofist hile apk, pewdiepie legend of brofist mod apk, pewdiepie legend of brofist para hile, pewdiepie mod apk,android oyun indir, pewdiepie 1.4.2 apk, pewdiepie apk, pewdiepie apk download, pewdiepie apk indir, pewdiepie apk, pewdiepie hile apk, pewdiepie legend of brofist 1.4.2 altın hile, pewdiepie legend of brofist 1.4.2 android hile, pewdiepie legend of brofist 1.4.2 apk hile, pewdiepie legend of brofist 1.4.2 apk indir, pewdiepie legend of brofist 1.4.2 , pewdiepie legend of brofist 1.4.2 apk, pewdiepie legend of brofist 1.4.2 hile apk, pewdiepie legend of brofist 1.4.2 hile indir, pewdiepie legend of brofist 1.4.2 mod apk, pewdiepie legend of brofist 1.4.2 mod apk download, pewdiepie legend of brofist 1.4.2 para hile, pewdiepie legend of brofist 1.4.2 sınırsız para hile,

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu