Truecaller PRO v10.41.5 PREMİUM APK / [Lite MOD] – SINIRSIZ PREMİUM ÜYELİĞİ

Truecaller 10.41.5 SINIRSIZ Premium Üyeliği APK, yapımcılığı True Software Scandinavia AB stüdyosunun üstlendiği vazgeçilmez uygulamalarından biridir. Truecaller türkçe karşılığı ise (gerçek arayan) yani bu uygulamanın amacı bilmediğiniz numara var ise bu uygulama sayesinde numaranın gerçek sahibini bulabiliyorsunuz. Uygulamada beğendiğim özellik ise bir kişi beni aradığında kendi otomatik olarak size kim olduğunu buluyor yani kendiniz o numarayı kopyalayıp ve uygulamada yazmanıza gerek kalmadan hızlı bir şekilde o size direk kim olduğunu çıkaracaktır bazen bulamadığı numaralar olabilir, ama çoğu benim denediğim numaraları buldu ve çokta işime yaradı uygulamada numara engelleme mevcuttur gizli numaraları engelleme özelliği gibi birçok özellik var. Uygulamada spam olan numaraları otomatik bir şekilde onları engelleme özelliği mevcuttur mesela Dolandırıcı numarası sizi arıyor ise ve siz en çok spam olan numaraları engelleme özelliğini aktif ederseniz o numara otomatik bir şekilde reddedilecektir. Ama özellik kapalı ise sizi aradığında arayan kişinin kim oldugunu size gösterecektir ve altında kaç kişi o numarayı spamladı size gösterecektir. Ve böylece numaranın kötü veya iyi birimi olduğunu siz öğreneceksiniz. Truecaller uygulaması Google play store da bulunmamaktadır uygulama kaldırıldı. Truecaller uygulamasını sizlere PRO APK olarak size sunuyorum.

PREMİUM özelliklerde bu ayarlar mevcuttur
Arama kaydetme kaydetme özelliği.
Profilinize kimin baktığını öğrenin.
Profillere gizlice bakma seçeneği.
Profil sayfanızda premium rozetini edinin.
Reklamlar Kaldırıldı
Spam numaraları otomatik olarak güncelleme
Güncellemede gelen özellikler
En iyi spam göndericileri otomatik güncelleme yeteneği eklendi (yalnızca Premium kullanıcılar için)

Truecaller Chat’e hızlı bir emoji göndererek sevdiklerinize dikkat edin!

 Son sözler olarakta uygulama gerçekten çok yararlı bir uygulama ben kendim bile kullanıyorum sizlere tavsiye ediyorum hiç bir sıkıntısı olmadan çalışıyor bulamadığı bazı numaralar olabilir bu yüzden uygulamayı suçlamayın ama böyle bir uygulama bulmanız biraz zor baya sade ve güzel bir uygulama.

UYGULAMA GÖRSELLERİ
[post_ads]

[post_ads_2]

KURULUM
  • ”Truecaller PRO 10.41.5 SINIRSIZ Premium Üyeliği APK” dosyasını indirip kuralım ve uygulamaya giriş yapalım.
Truecaller 10.41.5 PREMİUM APK İNDİR – 46.34 MB

Truecaller 10.40.6 [Lite MOD] PREMİUM APK İNDİR – 30.4 MB

    • Etiketler
      • Android uygulama, Truecaller premium, Truecaller premium apk, Truecaller PRO, Truecaller PRO apk, Truecaller sınırsız üyelik, Truecaller sınırsız premium apk, Truecaller indir, Truecaller download mod apk, Truecaller mod apk, Truecaller mod apk indir, premium Truecaller apk, arayan kişiyi bilme, arayanı bul, bilinmeyen numaraları çıkarma, find who is calling, arayani bul uygulaması, Truecaller PRO 10.41.5 APK Truecaller PRO 10.41.5 APK [Lite MOD], Truecaller PRO 10.41.5 APK download, Truecaller PRO 10.41.5 APK indir, Truecaller PRO 10.41.5 full apk, Truecaller PRO 10.41.5 APK free premium, truecaller 10.41.5 , trucaller pro 10.41.5 , Truecaller full apk, Truecaller gold, Truecaller gold member, Truecaller full apk indir, Truecaller mod apk, Truecaller gold member download, Truecaller download, Truecaller tam sürüm, Truecaller full apk download, Truecaller gold üye, Truecaller altın üye, arayamı bil, arayan kişiyi göster, arayanın kimliğini gösteren uygulama, truecaller 10.41.5 , truecaller 10.41.5 apk, truecaller son surum, Truecaller 10.41.5 PREMİUM APK, Truecaller 10.41.5 PREMİUM APK indir, Truecaller 10.41.5 PREMİUM APK download, Truecaller 10.41.5 PREMİUM indir, Truecaller 10.41.5 PREMİUM download, Truecaller 10.41.5 free premium

YORUMLAR

Yorumlar: 0

Apk Delisi Sitesi Artık Güncellenmicektir. Yeni Açılan Siteye Herkes Davetlidir :)