AndroidAndroid Aksiyon OyunlarıAndroid Dövüş OyunlarıAndroid FPS OyunlarıAndroid Macera OyunlarıAndroid oyunlarAndroid Savaş OyunlarıAndroid Yarış Oyunları

Vegas Gangsteri v4.3.1a MEGA MOD APK – MEGA HİLELİ

Vegas Gangsteri 4.3.1a MEGA HİLELİ APK, aksiyon, FPS, savaş, çete ve açık dünya oyunlarını seven arkadaşlarım için denemelerini tavsiye ettiğim GTA tarzı olan yapımcılığını ünlü Gameloft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Oyundaki Amacınız belalı gangster karakteri ile bulunduğunuz şehir içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamaktır. Oyunda satın alınacak okadar çok şey varki görevlerden kazandığınız paralar yetmiyecektir ve bu can sıkıcı olacaktır bu nedenle ben sizlere Vegas Gangsteri MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız yetenek puanı hileli sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayıp tehlikeli bir gangstere dönüşebilirsiniz. Vegas Gangsteri Play Store’da 50.000.000’dan fazla indirilmiştir. Onlarca araba, silah, bitmek bilmeyen görevler ve dahası sizleri bekliyor.

Vegas Gangsteri 4.3.1a Güncellemesi
İki yeni sınırlı süreli etkinlikle havai fişekleri patlatıp ölüleri alt et!
YANKEE GÜCÜ ETKİNLİĞİ: Yıldızlara bürünmüş bir Sokak İtibarı mücadelesiyle 4 Temmuz’u kutla, vatansever silahlar ve göz alıcı araçlar içeren paketlerin kilidini aç!
ÖLÜ BÖLGE ETKİNLİĞİ: Eğlencenin de bulaşıcı olduğu Sokak İtibarı mücadeleleriyle zombi istilasını durdur. Yeni görünüm ve zombi katledici ürünlerle kıyamet sonrası havasına gir.

Vegas Gangsteri 4.3.1a MEGA MOD Bilgisi
Vip Hilesi
Sınırsız para hilesi
Sınırsız elmas hilesi
Sınırsız anahtar hilesi
Sınırsız puan hilesi
OYUNA GİRİŞ YAPARKEN İNTERNET BAĞLANTINIZ DAİMA KAPALI OLSUN, AKSİ HALDE BAN YİYEBİLİRSİNİZ.

OYUN GÖRSELLERİ
[post_ads]

[post_ads_2]
KURULUM

 1. ”Vegas Gangsteri 4.3.1a OBB” Dosyamızı indirip rar’dan çıkaralım içinden çıkan com.gameloft.android.ANMP.GloftGGHM klasörünü Android/obb klasörüne atalım.
 2. ”Vegas Gangsteri 4.3.1a MEGA MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım
NOT : cihazınızda aynı oyun veya hilesiz bir Gameloft oyunu varsa yüklenmedi hatası verir, silip öyle kurun.
UYARI : Oyuna giriş yaparken internet bağlantınız daima kapalı olsun, aksi halde ban yiyebilirsiniz.
UYARI : oyuna internet açık olarak girersiniz harcama yapamazsınız, alınan bir önlemdir, internet bağlatınız kapalı olarak girin, hilede sorun olmayacaktır.
  Vegas Gangsteri 4.3.1a MEGA MOD APK İNDİR – 47.1 MB

  Vegas Gangsteri 4.3.1a OBB İNDİR – 1.40 GB

  • [accordion]
   • Etiketler
    • vegas gangsteri android hile, vegas gangsteri apk, vegas gangsteri araba hile, vegas gangsteri elmas hile, vegas gangsteri elmas hile apk, vegas gangsteri full apk, vegas gangsteri gem hack, vegas gangsteri gold hack, vegas gangsteri hack, vegas gangsteri hack apk, vegas gangsteri hile apk, vegas gangsteri hile indir, vegas gangsteri mod apk, vegas gangsteri para hile, vegas gangsteri para hile apk, vegas gangsteri sınırsız para hile, vegas gangsteri vip hile, vegas gangsteri yetenek puanı hile, android, android oyun indir, apk, apk indir, vegas gangsteri 4.3.1a altın hile, vegas gangsteri 4.3.1a android hile, vegas gangsteri 4.3.1a elmas hile, vegas gangsteri 4.3.1a hack apk, vegas gangsteri 4.3.1a hile apk, vegas gangsteri 4.3.1a mod apk, vegas gangsteri 4.3.1a para hile, vegas gangsteri altın hile apk,

  İsmail Akçay

  Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu