AndroidAndroid AraçlarAndroid UygulamalarAndroid VPN

Betternet VPN Proxy & Wi-Fi Security v4.8.1 PREMİUM APK – YASAKLI SİTELERE GİRİŞ

Betternet 4.8.1 PREMİUM APK – YASAKLI SİTELERE GİRİŞ, yapımcılığı Betternet LLC stüdyosunun üstlendiği sevilen android uygulamalarından birisidir. bildiğiniz üzere internette gezinmek günden güne dahada zorlaşıyor çünkü yasaklanan siteler, giriş izni verilmeyen ama girmeniz gereken onlarca site ve dahası yüzünden tıkanıp kalıyorsunuz bu sorunun önüne geçebilmek için yapımcı firmalar VPN uygulamalarını oluşturmaya başladı. Normal şartlarda kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulsa da uygulamayı tam anlamı ile kullanabilmeniz için premium üye olmanız gerekiyordu bu yüzden PRO sürüm olarak sunuyorum dolayısıyla hiç bir kısıtlamaya tabii olmadan dilediğiniz gibi sörf yapabilirsiniz ayrıca dilediğiniz ülke lokasyonunu da seçebilirsiniz ve hızınızı kesmeden kullanabilirsiniz.
Betternet’in ayırıcı özellikleri 
✓ Sonsuza kadar ücretsizdir
✓ Kredi kartı gerekmez
✓ Kayıt yada giriş gerekmez
✓ Herhangi bir kullanıcının hiç kaydı kaydedilmez
✓ Basit, tek tuşla bağlantı
✓ Sizi en hızlı Sunucuya bağlar
✓ En iyisi Wi-Fi hotspot shield

YASAKLI SİTELERE VE UYGULAMALARA GİRİŞ
Betternet VPN ülkenizdeki, okulunuzdaki yada işinizdeki yasaklı sitelere ve uygulamalara erişim imkanı verir.
Facebook, Twitter,Youtube,Snapchat ve diğer sosyal ağların yasaklarını kaldırabilir ve devlet sansürlerini gözardı edebilirsiniz.

ANONİM SÖRF
Betternet; devlet yada internet servis sağlayıcınız tarafından takip edilme kaygınız olmadan internette anonim sörf yapmanıza olanak verir. IP’niz değiştirilir ve kimse İnternet’teki aktivitelerinizi takip edemez.

GİZLİLİĞİNİZİ KORUYUN VE AYGITINIZI GÜVENLİK ALTINA ALIN
Betternet halka açık wifi noktaları, hücresel veri ağları ve diğer halka açık lokasyonlara bağlıyken aygıtınızın bağlantısını güvenlik altına alır. Aynı bedava proxy gibi işler, hatta daha güvenlidir. Şifreniz ve kişisel verileriniz güvenlik altındadır ve hacker saldırılarına karşı korunursunuz.

UYGULAMA GÖRSELLERİ
[post_ads]

[post_ads_2]
KURULUM

  1. ”Betternet 4.8.1 PREMİUM APK” Dosyasını indirip kuralım ve uygulamaya giriş yapalım
Betternet 4.8.1 PREMİUM APK İNDİR – 14.03 MB

  • [accordion]
    • Etiketler
      • betternet apk, betternet premium apk, betternet full apk, betternet indir, betternet premium indir, betternet tamindir, betternet tam indir, betternet sınırsız vpn, betternet bedava indir, betternet cracked, betternet android, betternet free apk, betternet full apk indir, Betternet 4.8.1 premium, Betternet 4.8.1 premium apk, Betternet 4.8.1 mod apk, Betternet 4.8.1 mod indir, Betternet 4.8.1 premium apk indir, Betternet 4.8.1 mod download, Betternet 4.8.1 unlimited vpn, Betternet 4.8.1 download premium, Betternet 4.8.1 premium download, Betternet 4.8.1 premium indir

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu