AndroidAndroid Aksiyon OyunlarıAndroid Dövüş OyunlarıAndroid oyunlarAndroid Savaş Oyunları

MORTAL KOMBAT 2.2.0 MOD APK — YETENEK HİLELİ

MORTAL KOMBAT 11 2.2.0 YETENEK HİLELİ APK, dövüş ve aksiyon oyunlarını seven arkadaşlar için denemenizi tavsiye ettiğim yapımcılığını Warner Bros firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Oyundaki amacınız bulunduğunuz arenada rakiplerinizle mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Oyun ilerledikçe düşmanlar güçlenmeye başlayacaltır bu nedenle Mortal Kombat MOD APK yani seri özel yetenek kullanma hileli, rakipler atak yapmama hileli olarak sunuyorum bu sayede karakterlerinizi maksimum seviyede kullanabilir, savaş alanının yenilmez takımlarını yönetebilirsiniz. MORTAL KOMBAT 2.2.0 sürümünde başta Sub-Zero olmak üzere birçok karakter için yeni yetenekler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. MORTAL KOMBAT Play Store’da 50.000.000’den fazla indirilmiştir. Bitmek bilmeyen dövüşler, onlarca karakter, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor.

MORTAL KOMBAT 2.2.0 MOD Bilgisi

  • Yetenek hileli
  • Oyunda rakipleriniz size saldırmayacak.
MORTAL KOMBAT 2.2.0 KARAKTER GÜNCELLEMESİ
YENİ BİR ZORLUK FARKI kilidini açmak için Challenge modunu oynayın! ELDER CHALLENGES’e giriş portalı Normal ve Zor zorluklardan sonra açılır ve çeşitli karakter kolleksiyonlarına ve en yetenekli kombatanlarına ihtiyaç duyar. Yeni Yaşlı Mücadelelerinde MK11 Gold karakterleriyle, onları listene kalıcı olarak eklemeden önce eğit. Mücadele modu, hizip savaşı eşleştirme ve ödül talep etmek için daha hızlı bir yol boyunca iyileştirmeler yaşayın!
OYUN GÖRSELLERİ
[post_ads]

[post_ads_2]
KURULUM

  1. ”MORTAL KOMBAT 11 2.2.0 OBB” Dosyamızı indirip rar’dan çıkaralım içinden çıkan “com.wb.goog.mkx” klasörünü Android/obb klasörüne atalım.
  2. ”MORTAL KOMBAT 11 2.2.0 MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım
MORTAL KOMBAT 11 2.2.0 MOD APK İNDİR — 36.19 MB

MORTAL KOMBAT 11 2.2.0 OBB İNDİR – 926.20 MB

  • [accordion]
    • Etiketler
      • mortal kombat android apk, mortal kombat android hack, mortal kombat android hile, mortal kombat android mod, mortal kombat apk, mortal kombat atak hile, mortal kombat can hile, mortal kombat hack, mortal kombat hack apk, mortal kombat hile apk, mortal kombat hile indir, mortal kombat indir, mortal kombat mod apk, mortal kombat yetenek hile, android, android oyun indir, apk, apk indir, mk 11 apk, mk xi 2.2.0 hack apk, mk xi 2.2.0 hile apk, mk xi 2.2.0 mod apk, mk xi hack apk, mk xi hile apk, mk xi mod apk, mortal kombat 11 android, mortal kombat 11 apk, mortal kombat 2.2.0 android hack, mortal kombat 2.2.0 android hile, mortal kombat 2.2.0 android mod, mortal kombat 2.2.0 apk, mortal kombat 2.2.0 apk hile, mortal kombat 2.2.0 atak hile, mortal kombat 2.2.0 can hile, mortal kombat 2.2.0 hack apk, mortal kombat 2.2.0 hile apk, mortal kombat 2.2.0 mod apk

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu