AndroidAndroid AraçlarAndroid Müzik ve sesAndroid Ses ve VideoAndroid Uygulamalar

MX Player Pro v1.13.2 FULL APK — TAM SÜRÜM

MX Player Pro 1.13.2 TAM SÜRÜM, uzun zamandır kullanmayı sevdiğim bir video oynatma uygulamasıdır. açamadığınız videoları açma gücüne bile sahiptir ve birsürü dosya formatında oynatabiliyor. yapımcılığını J2 Interactive firmasının üstlendiği Android platformunun popüler uygulamalarından birisidir. Adından da anlaşılacağı üzere mobil cihazlarda farklı dosya türlerindeki videolarınızı oynatma olanağı sunan gelişmiş bir uygulamadır. MX Player normal şartlarda kullanıcısına ücretsiz olarak sunulsa da uygulama içindeki bir çok özellik kullanıma tamamen kapalı veya kısıtlıydı bu yüzden MOD APK yani FULL SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede MX Player tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolaydır, TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Alt yazı desteği sunmaktadır. Donanımsal ve yazılımsal olarak video yürütebildiği için normal şartlarda cihazınızın desteklemediği formatları bile izleyebilirsiniz. MX Player Pro Play Store’da 15.00TL’dir 200.000’den fazla indirilmiştir.

Genel Özellikleri
Arm ve Nvida chipsetlerine göre farklı konfigrasyon sunması.
Okunabilir altyazı stilleri.
Android 4.0 desteği.
Desteklenen Alt Yazı Formatları
DVD, DVB, SSA/ASS Altyazı formatları
Sub Station Alpha (.ssa/.ass)
SAMI (.smi/.sami)
SubRip (.srt)
MicroDVD (.sub/.txt)
SubViewer2.0 (.sub)
MPL2 (.mpl/.txt)
PowerDivX (.psb/.txt)
TMPlayer (.txt)

MX Player Pro 1.13.2 Güncellemesi

  • Şimdi Gözatırken İzleyin! Uygulamanın dışındayken bile yerel videolarınızı izlemeye devam etmenizi sağlayan Resim İçinde Resim Modu (Android 8+) ile tanışın.
  • Alt Android sürümlerinde Resim İçinde Resim Modu ve Chromecast yolda. 🙂
UYGULAMA GÖRSELLERİ
[post_ads]

[post_ads_2]
KURULUM
  1. Alttan indirmek istediğiniz APK dosyaını indirip kuralım ve Uygulamaya giriş yapalım
MX Player Pro 1.13.2 FULL APK – 12.35 MB

  • [accordion]
    • Etiketler;
      • MX Player Pro, MX Player Pro full apk, MX Player Pro indir, MX Player Pro download, MX Player Pro full indir, MX Player Pro full download , MX Player Pro apk, MX Player Pro latest version, MX Player Pro son sürüm, MX Player Full apk, MX Player indir, MX Player Pro serial, MX Player crack, MX Player tam sürüm, video oynatma programı, video oynatma uygulaması, android video oynatıcı, mx player full, android oyun indir, apk indir, mx player pro 1.13.2 android full, mx player pro 1.13.2  apk, mx player pro 1.13.2 apk indir, mx player pro 1.13.2 download, mx player pro 1.13.2 full apk, mx player pro 1.13.2 full sürüm, mx player pro apk, mx player pro apk download, mx player pro apk indir, mx player pro full apk, mx player pro full apk indir, mx player pro full sürüm apk, mx player pro hack apk

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu