Retrica v7.1.0 PRO APK — TÜM FİLTRELER AÇIK

Retrica 7.1.0 FULL APK, mobil cihazlarınız üzerinden fotoğraf çekmek oldukça nitelikli bir özelliktir. Son zamanlarda fotoğraf çekme uygulamaları oldukça değişti bana göre en başarılı olanı yapımcılığını Venticake stüdyosunun üstlendiği Retrica uygulamasıdır. Retrica uygulaması ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulsa da içinde bulunan bazı filtreler normal kullanıma kapalıydı açmak için uygulamayı satın alıp PRO pakete yükseltmenizi istiyordu bu sıkıntının önüne geçebilmek için FULL APK yani PRO SÜRÜM olarak sunuyorum tüm filtreler kullanıma hazırdır dilediğinizi seçip fotoğraflarınızı çekebilirsiniz… Retrica Play Store’da 100.000.000’dan fazla indirilmiştir. 100’den fazla filtre, süslü çerçeveler ve dahası sizleri bekliyor.

Kolay, basit ve etkileyici
Geliştirilmiş kullanıcı arayüzü sahneni çekmen için kolay, basit, rahat ve eğlenceli bir deneyim sunuyor. Retrica ayrıca bir dizi çeşide sahip en-boy oranı, yakınlaştırma, bulanıklık efektleri sunuyor, kullanıcılara daha etkileyici deneyimler sunmak için zaman damgası da eklendi.

Herhangi bir özel gün için güzel kamera filtreleri
Seçebileceğin 190+ filtreye sahibiz. Ve, sahneni çekmeden önce onları gerçek zamanlı olarak görebilirsin, yani ilave düzenlemeye gerek kalmaksızın empresyonunu yakalamaya odaklanabilirsin. Özel filtreler tüm premium üyelerinin hizmetinde.

Birden fazla farklı görünüş
Renklerini canlandırmaya mı ihtiyacın var? O yıkanmış plaj görünüşünü mü istiyorsun? Biraz eski tip kamera sızan ışıklarına ne dersin? İster geçmişe ait ya da isterse modern bir şey iste, Retrica tüm istediklerine sahip. Her görünüşü doğru miktarda ayarlamak için çift dokunman yeterli.

Kare üzerinde bir genel bakış edin
Retrica, “Görüntü Bulucu” ve “İçgörü” yü içeren ‘Esinlenme’ yi sunmaktan gurur duyar. Görüntü Bulucu, Retrica’yı kullanarak çektiğin fotoğrafları paylaşmana imkan tanır, “sahne deneyimini” paylaşmanı sağlar. İçgörü; renkler, ışıklar ve Retrica’nın sunduğu fotoğraflar hakkında ilginç ve anlaması kolay hikayeler anlatan bir içerik sunar.

OYUN GÖRSELLERİ
[post_ads]

[post_ads_2]

KURULUM

  1. ”Retrica 7.1.0  PRO APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım
Retrica 7.1.0 PRO APK İNDİR — 69.1 MB

    • Etiketler
      • retrica andorid full, retrica android apk, retrica apk download, retrica apk indir, retrica full apk, retrica full apk download, retrica full apk indir, retrica hack apk, retrica mod apk, retrica premium apk, retrica pro apk download, android oyun indir, retrica 7.1.0 android full, retrica 7.1.0 android pro, retrica 7.1.0 apk full, retrica 7.1.0 full apk, retrica 7.1.0 hack apk, retrica 7.1.0 hile apk, retrica 7.1.0  mod apk, retrica 7.1.0 premium apk, retrica 7.1.0 pro android, retrica 7.1.0 pro apk

YORUMLAR

Yorumlar: 0

Apk Delisi Sitesi Artık Güncellenmicektir. Yeni Açılan Siteye Herkes Davetlidir :)