AndroidAndroid FotoğrafçılıkAndroid Ses ve VideoAndroid Uygulamalar

VİMAGE – sinemagraf ve canlı resim editörü v2.0.1.0 PREMİUM APK — TAM SÜRÜM

VİMAGE sinemagraf ve canlı resim editörü v2.0.1.0 PREMİUM APK, fotoğraflarınızı kolayca canlı hale getirmek istiyorsanız denemenizi tavsiye ettiğim yapımcılığı VİMAGE Stüdyosunun üstlendiği populer uygulamalardan birisidir.

VİMAGE Nedir?
VİMAGE, fotoğraflarınıza hareketli efekt ve unsurlar ekleyerek canlı sanat eserlerine dönüştürmenizi sağlayan bir sinemagraf oluşturma uygulamasıdır. Kendin görmek ister misin? Yukarıdaki kısa tanıtım videomuzu izleyin.

Neden sinemagraflar?
Sinemagraflar, insanları hayatınıza ve anlattığınız hikayelere çekmenin son trendleridir. Facebook’ta çok sıcaklar (sadece canlı portreler düşünün), Instagram ve diğer sosyal medyalar ve slayt gösterilerinize ve görsel pazarlama içeriğinize yaratıcı, göz alıcı bir dokunuş katmak için harika bir araç. Yapmaktan zevk aldıklarından bahsetmiyorum bile.

VIMAGE nasıl çalışır?
VIMAGE kullanmak kolay.

 1. VIMAGE’i açın ve galeri veya stoklarımızdan birini seçmek için ‘+’ düğmesine basın. Bir efekt eklemeden önce fotoğrafınızı düzenlemek için çekinmeyin. 
 2. Beğendiğiniz ve resminize uygun olduğunu düşündüğünüz bir efekt seçin. Şu anda 100’ün üzerinde yerleşik efektimiz var ve bunlara ulaştıkça uygulamaya sürekli yenilerini ekliyoruz. 
 3. Seçtiğiniz efekti fotoğrafınıza yerleştirin. İstediğiniz gibi ayarlayın – küçültebilir veya büyütebilir, döndürebilir, rengini, opaklığını ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz. 
 4. Vimage’inizi saklayın ve gitmeniz iyi olur. Sadece bir düğmeye dokunarak Instagram’da veya diğer herhangi bir sosyal medyada paylaşın ve yaratıcılığınızın hak ettiği tüm tanınmaya sahip olmasını sağlayın.

VİMAGE MOD Bilgisi
PREMİUM APK

VİMAGE sinemagraf ve canlı resim editörü v2.0.1.0 Güncellemesi
fotoğraf animatör aracı

UYGULAMA GÖRSELLERİ
[post_ads]

[post_ads_2]
KURULUM

 1. ”VİMAGE – sinemagraf ve canlı resim editörü v2.0.1.0 PREMİUM APK” Dosyasını indirip kuralım ve uygulama giriş yapalım
VİMAGE – sinemagraf ve canlı resim editörü v2.0.1.0 PREMİUM APK İNDİR — 84.56 MB

VİMAGE – sinemagraf ve canlı resim editörü v2.0.1.0 Arm64 PREMİUM APK İNDİR — 84.65 MB

 • [accordion]
  • Etiketler
   • vimage, vimage full apk, vimage premium apk, vimage unlocked, vimage all effects, vimage download, vimage mod apk, vimage pro, vimage pro apk, vimage tüm efektler, vimage premium indir, vimage mod apk indir, vimage unlocked download, vimage cracked, vimage bedava premium, vimage 2.0.1.0 mod apk, vimage 2.0.1.0 premium apk indir, vimage 2.0.1.0 premium indir, vimage 2.0.1.0 premium download, vimage 2.0.1.0 pro apk, vimage 2.0.1.0 mod apk download, vimage 2.0.1.0 cracked, vimage 2.0.1.0 pro apk download, vimage 2.0.1.0 all effects, vimage 2.0.1.0 tüm efektler açık, vimage 2.0.1.0 all effects unlocked, vimage 2.0.1.0 unlocked download, vimage 2.0.1.0 tüm kilitler açık

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu