AndroidAndroid FotoğrafçılıkAndroid Uygulamalar

PicsArt Photo Studio v13.1.0 PREMİUM APK — TÜM KİLİTLER AÇIK

PicsArt Photo Studio 13.1.0 PREMİUM APK, fotoğraf çekip düzenlemeyi çok sevenler için kesinlikle denemenizi tavsiye ettiğim yapımcılığı PicsArt stüdyosunun üstlendiği harika bir uygulamadır. Kendim olarak uzun zamandır kullanıyorum ve bana göre android telefonlar için en iyi ve en gelişmiş fotoğraf düzenleyicisidir. 
500 milyon yükleme ile, PicsArt mobil üzerinde #1 fotoğraf editörü ve resim kolaj yapıcısıdır.

PICSART GOLD
PicsArt Gold, BİNLERCE PREMİUM ÇIKARTMA, FONT, ÇERÇEVE, KOLAJ VE MASKEYE erişmenizi sağlar! Bu özel PicsArt öğeleri, PicsArt üzerinde düzenleme ve remikslemede kullanılabilir ve PicsArt kreasyonlarınız veya dışında paylaşılabilir. Ayrıca, PicsArt Gold REKLAMSIZ düzenleme deneyimi ve iki haftada bir YENİ ÖZEL PicsArt içeriği sunar. Nominal bir aylık veya yıllık abonelik ücreti karşılığında yaklaşık 3,000$ değerinde premium içeriğe erişin.
PicsArt Özellikleri
KOLAJ YAPICI VE KILAVUZ
PicsArt’ın kolaj yapıcısı 100’lerce ücretsiz şablon sunar ve PicsArt topluluğu her gün arka plan olarak kullanılabilecek 1000’lerce yeni fotoğraf yükler.

FOTOĞRAF EDİTÖRÜ
1000’lerce inanılmaz özelliğe sahip olan PicsArt kesme, kırpma, esnetme, klonlama, metin ekleme ve eğrileri ayarlama gibi araçlar içerir. Ayrıca, sanatsal fotoğraf filtreleri (HDR dahil), çerçeveler, arka planlar, kenarlıklar, açıklama balonları ve daha fazlasını içeren bir kütüphaneye sahiptir. Tüm araçların, ince ayarlar yapmak ve fotoğrafınızın sadece bir kısmında seçici olarak uygulamak için bir fırça modu vardır. PicsArt, resimlerinize metin eklemek ve mimler oluşturmak için 100’lerce font sunar. PicsArt, hızla gelişen Yapay Zeka destekli, cool efektler de sunar.

ÜCRETSİZ ÇIKARTMALAR, CLIPART & ÇIKARTMA YAPICI
PicsArt’ın Kesme Aracı, herkesin kullanabileceği özel çıkartmalar oluşturup paylaşmanızı sağlar. PicsArt topluluğu, milyonlarca ücretsiz özel çıkartma ve clipart oluşturdu ve hepsi de mesajlaşma ve remikslemede ücretsiz olarak kullanmanız için hazır. Özel çıkartmaları resimlerinize eklemek, başkalarının resimlerini remikslemek, koleksiyonlarınıza kaydetmek ve iMessage yoluyla paylaşmak için kullanabilirsiniz.

ÇİZİM VE KAMERA
PicsArt Draw, özelleştirilebilir fırçalar, katmanlar ve profesyonel çizim araçları içerir. İlaveten, PicsArt Kamera, canlı efektlerle fotoğraf çekmenizi ve çıkartma oluşturmanızı sağlar. Evet, çektiğiniz fotoğraflardan anında çıkartmalar oluşturabilirsiniz!

FOTOĞRAF REMİKSİ VE DÜZENLEMEYE AÇIK RESİMLER
Biz mobil ortamda resim remikslemeyi *icat* ettik! Bu demek oluyor ki, PicsArt’ta herhangi bir düzenlemeye açık resmi alabilir, düzenleyerek kendi dokunuşunuzu ekleyebilir ve sonra tekrar PicsArt’ta paylaşabilirsiniz.

YARATICI YARIŞMALAR VE FOTOĞRAF MEYDAN OKUMALARI
PicsArt’ın Fotoğraf Meydan Okuma ve Yarışmaları, yeni düzenleme teknikleri öğrenmenin kolay ve eğlenceli bir yoludur. Günlük meydan okumalar, kullanıcıların 1000’lerce harika fotoğraf, kolaj ve düzenleme yüklediği, ilham almanın popüler bir yoludur.

UYGULAMA GÖRSELLERİ
[post_ads]

[post_ads_2]
KURULUM

  1. ”PicsArt v11.8.0 PREMİUM APK” Dosyasını indirip kuralım ve uygulamaya yapalım
PicsArt 13.1.0 PREMİUM APK İNDİR — 47.18 MB

  • [accordion]
    • Etiketler
      • PicsArt, PicsArt gold, PicsArt premium apk, PicsArt pro apk, PicsArt full apk, PicsArt tam sürüm, PicsArt 13.1.0 mod apk, PicsArt 13.1.0 premium apk, PicsArt 13.1.0 pro apk, PicsArt 13.1.0 full apk, PicsArt 13.1.0 gold apk, PicsArt 13.1.0 gold indir, PicsArt 13.1.0 apk indir, PicsArt 13.1.0 mod apk indir, PicsArt 13.1.0 premium indir, PicsArt 13.1.0 tam sürüm indir, PicsArt 13.1.0 gold hack, PicsArt gold apk indir, PicsArt gold apk, PicsArt gold indir, PicsArt 13.1.0 gold download, PicsArt 13.1.0 gold apk download

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu