Androidandroid antivirüs uygulamalarıAndroid AraçlarAndroid temizlik ve hızlandırma uygulamalarıAndroid UygulamalarAndroid verimlilik

Clean Master v7.2.9 VİP APK — RAM Temizleyicisi ve Antivirüs

Dünya çapında 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip Clean Master, virüsleri temizlemek, depolama alanı açmak ve Android telefonunu hızlandırmak için uygulama aracı olabilir. Gizliliğini ve mobil güvenliğini koruyan diğer özelliklerin yanı sıra güçlü Antivirüs, Çöp Dosya Temizleyici ve Telefon Hızlandırıcı özelliklerini sunuyoruz.

Clean Master’ın Özellikleri
GEREKSİZ DOSYA TEMİZLEYİCİ
Clean Master, telefonunuzu yavaşlatan gereksiz, artık ve önbellek dosyalarını kaldırarak depolama alanınızı açmaya yardımcı olur.
Profesyonel temizleyicimiz ile, yanlış dosyaları silme konusunda endişelenmeden sosyal medya uygulamalarındaki önbellek verilerini temizleyerek çok daha fazla alan açabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ANTİVİRÜS
AV-TEST tarafından 1 numara seçilen Clean Master’ın ücretsiz antivirüs motoruyla telefonunuzu virüslerden, truva atlarından korur ve gizliliğinizi korumak için tüm uygulamalarda (önceden yüklenen veya yüklenmeyen) virüs taraması yapar, virüsleri engeller ve kaldırır!

TELEFON HIZLANDIRMA
Tek Tıkla Hızlandırma, RAM’i boşaltarak telefonun hızlanmasına yardımcı olur. Telefonunuzu hızlandırdıktan sonra ne kadar hızlı olduğunu görmek için bir hız testi çalıştırabilirsiniz.

ŞARJ YARDIMCISI
Şarj edilirken aşırı şarjı önler, şarj durumunu ve uygulama mesajlarını gösterir.

PİL TASARRUFU
Pil gücünden tasarruf etmeye ve pil ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

UYGULAMA KİLİTLEME
Gizliliğinizi bir Uygulama Kilitleme PIN koduyla veya deseniyle güvende tutar.

Wi-Fi GÜVENLİĞİ
Sahte Wi-Fi’ları ve yetkisiz bağlantıları algılamak.

OYUN HIZLANDIRMA
Oyunlarınızı yönetin ve oyunların yükleme hızını artırın.

UYGULAMA GÖRSELLERİ
[post_ads]

[post_ads_2]
KURULUM

  1. ”Clean Master 7.2.9 [VİP] APK” Dosyasını indirip kuralım ve uygulamaya giriş yapalım
Gereksinimler: Android 6.0+

Clean Master 7.2.9 [VİP] APK İNDİR — 24.19 MB

  • [accordion]
    • Etiketler
      • clean master apk, clean master , clean master pro apk, clean master no ads apk, clean master apk mod, clean master for pc, clean master apk old version, clean master vs clean master, Clean Master reklamsız, Clean Master reklam kaldırma, Clean Master mod apk, Clean Master tam sürüm, Clean Master reklamsız, Clean Master pro, Clean Master vip apk, Clean Master vip indir, Clean Master vip download, Clean Master vip apk indir, Clean Master vip apk download, Clean Master 7.2.9 vip indir, Clean Master 7.2.9 vip, Clean Master 7.2.9 vip apk, Clean Master 7.2.9 vip apk indir, Clean Master 7.2.9 vip download, Clean Master mod apk

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu