İnjustice 2 v3.3.0 MOD APK — SERİ ÖZEL YETENEK KULLANMA HİLELİ

Injustice 2 3.3.0 YETENEK HİLELİ APK, dövüş ve aksiyon oyunlarını seviyorsanız denemenizi tasiye ettiğim yapımcılığını Warner Bros firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Oyundaki amacınız bulunduğunuz arenada rakiplerinizle mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Injustice 2 MOD APK yani seri özel yetenek kullanma hileli olarak sunuyorum bu sayede rakiplerinize karşı her zaman üstün olabilir, etkinlikleri, görevleri kolayca bitirebilirsiniz. Injustice 2 Play Store’da 10.000.000’dan fazla indirilmiştir. Özel yeteneklere sahip kahramanlar, bitmek bilmeyen mücadeleler, farklı etkinlikler ve dahası sizleri bekliyor.

İnjustice 2 v3.3.0 MOD Bilgisi

  • Seri özel yetenek kullanma hileli

İnjustice 2 v3.3.0 Güncellemesi

  • Aquaman’ın en büyük düşmanlarından biri olarak kabul edilen Black Manta, Adaletsizlik 2 listesinde en son Efsanevi kahraman olarak bir sıçrama yapıyor! İntikamına olan susuzluğuyla beslenen Black Manta, art arda gelen her vuruşta artan bonus hasarı kazandı. Brainiac dünyaya saldırıyor ve yeni bir Versus Challenge oyununda sadece Batman Ninja Takımı ona karşı savunabiliyor! Ayrıca, eğer seviye 30 ve üzerindeyseniz Champions Arena’da oynayın ve Raids 7 & 8’de üst seviye dişli ve kahraman parçaları kazanın!
OYUN GÖRSELLERİ
[post_ads]

[post_ads_2]

KURULUM

  1. ”İnjustice 2 v3.3.0 MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım
İnjustice 2 v3.3.0 MOD APK İNDİR — 1 GB

    • Etiketler
      • injustice 2 android hile, injustice 2 enerji hile, injustice 2 enerji hileli, injustice 2 hack apk, injustice 2 hile apk, injustice 2 mod apk, injustice 2 yetenek hile, android, android oyun indir, apk, apk indir, injustice 2 3.3.0 apk hile, injustice 2 3.3.0 apk mod, injustice 2 3.3.0 enerji hile apk, injustice 2 3.3.0 hack apk, injustice 2 3.3.0 hile apk, injustice 2 3.3.0  mod apk, injustice 2 3.3.0 yetenek hile

YORUMLAR

Yorumlar: 0

Apk Delisi Sitesi Artık Güncellenmicektir. Yeni Açılan Siteye Herkes Davetlidir :)