AndroidAndroid Ses ve VideoAndroid Uygulamalar

Netflix PREMİUM APK — BEDAVA NETFLİX FİLM & DİZİ İZLE

Netflix MOD APK, uzun süredir sağlam ve çalışan bir Netflix sürümü bulamıyordum ama şuan sizlere sağlam düzgün ve tüm güncel netflix filmleri ve dizileri mevcuttur. Bu uygulama netflix ile bire bir aynısı değildir benzeridir. Filmler maalesef türkçe dublaj değildir ama tüm filmlerinizi altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Netflixte birçok film veya dizi bulunmaktadır ve sayısızca içerik bulundurmaktadır (korku-aksiyon-anime-belgesel-komedi-gerilim vb.) Netflix aynı zamanda sinemada izlenilen filimleri bir sür sonra yani vizyondan kalktıktan sonra ekliyor. Netflixi sadece sırf bir şey izlemek için kullanmak zoruna değilsiniz alt yazı yada dublaj sayesinde yeni dil öğrenmek için de kullanabilirsiniz.

(RESİMLİ) KURULUM VE KULLANIMI
[post_ads]
 

Yukarıda ki fotoğraflardada görüldüğü gibi sol üstte ki menüye tıkladığımızda uygulamanın Netflixte bulunan kategoriler bulunmaktdır. Bu menülerden Televizyon Programlarını, Filmleri, Bültendekileri ve anime filmlerini izleyebiliriz.

En altta bulunnan ayarlar sekmesinden uygulamanın ayarlarına ulaşabiliriz. Burada “Choose Primary Subtitle” seçeneği göreceksiniz. Buradan uygulamanın dilini Türkçe yapın. Böylece izlemek isteyeceğiniz filmler İngilizce altyazı yerine Türkçe altyazılı olarak ayarlanmış olacaktır.

 

Herhangi bir filmin tanıtımına girdiğimizde Watch Now (Şimdi İzle) butonunu göreceksiniz. Butona tıkladığınızda aşağıdaki resimde olduğu gibi seçenekler sunacaktır.

 

İlk resimde izlemek istediğiniz videonun kalitesini sıralıyor. İnternetiniz hızlıysa yüksek kalitede rahatlıkla izleyebilirsiniz. Önerim videoları normal kaliyede izlemenizdir.
Bu adımdan sonra herhangi bir video kalitesine tıkladığınızda yine yukarıdaki sağ resimdeki ekran gibi seçenekler gelecektir.

 • Play: Videoyu direkt olarak oynatacaktır. (Altyazısız)
 • Play With Susbtitle: Videoyu Türkçe altyazılı oynatmanızı sağlar. (Önerilen)
 • Play With External Media Player: Videoyu telefonunuzun media playerında oynatır.
 • Download With Advanced Download Manager: Videoyu Advanced Download Manager uygulaması ile indirir.
 • Download With One Download Manager: Videoyu One Download Manager ile indir. Bu uygulamalar yüklü değil ise Google playda uygulamaya yönlendirir.
 • Copy to Clipboard: Videonun bağlantısını kopyalar.
[post_ads_2]

Netflix PREMİUM APK İNDİR — 15.18 MB

 • [accordion]
  • Etiketler
   • netflix mod apk indir, netflix son sürüm premium hesap indir, netflix crack indir, netflix mobil ücretsiz film izle, netflix premium özellikleri açık mod indir, netflix 7.31.0 mod apk download, netflix premium crack, netflix ücretsiz film izle, netflix bedava hesap, netflix sınırsız üyelik, netflix mod apk ile sınırsız üyelik, netflix hd ücretsiz indir, netflix hd üyelik indir, netflix premium hesap ücretsiz indir, netflix mobil film indir, netflix bedava film indir, netflix hack download, netflix apk download, netflix mod download, netflix trick download, netflix indir, netflix hesap full, netflix ücretsiz full hesap, netflix te ki bütün filmleri ücretsiz izle, netflix bulunan bütün film ve dizileri ücretsiz ve hd bir şekilde full izle, netflix dizilerini ücretsiz nasıl izleye bilirim, black mirror bandersna ücretsiz izle, black mirror bandersna full hd izle, Bright hd izle, netflix ait bütün dizi ve filmleri bedava indir, netflix mod apk download, netflix latest version premium account download, netflix crack download, netflix mobile free film izle, netflix premium free download open mod download, netflix 7.31.0 mod apk download, netflix premium crack, netflix free film, netflix free account netflix unlimited membership, netflix mod apk with similar unlimited membership, netflix hd free download, netflix hd membership download, netflix premium account free download, netflix mobile movie download, netflix free movie download, netflix hack download, netflix apk download, netflix mod download trick download, netflix download, netflix calculator full, netflix free full account, netflix free film izle, netflix free movie hd izle, netflix free download,

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu