AndroidAndroid Macera OyunlarıAndroid oyunlarAndroid Simülasyon Oyunları

The Sims™ Mobil v16.0.3.75332 MOD APK — PARA HİLELİ

The Sims Mobile 16.0.3.75332 PARA HİLELİ APK, simülasyon, açık dünya ve gerçek yaşam üzerine kurulu olan oyunları seven arkadaşlarım için denemelerini tavsiye ettiğim yapımcılığını ELECTRONIC ARTS stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Oyundaki amacınız oynadığınız karakter ile bulunduğunuz şehir içinde kendi evinizi kurmak, görevleri tamamlamak ve arkadaşlarınızla vakit geçirmektir. The Sims Mobile içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakterinizi istediğiniz geliştirebilir, güzel bir eve sahip olabilirsiniz. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. The Sims Mobile Play Store’da 930.000’den fazla indirilmiştir. Eviniz, yapılacak onlarca iş, farklı karakterler ve dahası sizleri bekliyor.

Sim’lerinizi farklı görünüşler ve kendine has kişiliklerle özelleştirerek yaratıcılığınızı konuşturun, onlara karakter özellikleri verin, giysi ve saç modelleriyle istediğiniz gibi oynayın. Mobilde görülmemiş ayrıntıyla Sim’lerinize kolayca kusursuz bir ev yapın, en sevilen tasarımlar ve dekorlar arasından seçin. Kariyer hedeflerine ulaşan, hobilerle uğraşan, ilişkiler kuran ve yaşam tarzlarını geliştiren Sim’lerinizin hayatlarındaki zengin ve neşeli anları yaşayın. Arkadaşlarınızla parti yapın, kasaba halkıyla sosyalleşin, özel etkinliklere katılın ve favori Sim’lerinize Etiket verin. Neler anlatacaksınız?
BENZERSİZ SİM’LER YARATIN
Sim’leri görünüşler, saç stilleri, kıyafetler, makyajlar ve aksesuarlarla özelleştirin. Sonsuz olasılıkla tepeden tırnağa özelleştirme yapın! Ardından Moda Dükkânı’nda Izzy Fabulous ile sıra dışı bir gardırop oluşturun. Her Sim için Aktif veya Müziksever gibi kişilik özellikleri seçin ve Sim’leriniz hayat deneyimi kazandıkça daha fazlasını ekleyin.
MÜKEMMEL EVİ İNŞA EDİN
Sim’lerinizin hayatın güzelliklerini keşfedebilecekleri bir ev tasarlayın. Çeşitli mobilyalar, ev aletleri, süslemeler ve hatta temalı koleksiyonlar seçerek evin düzenini ve tasarımını kişiselleştirin. Sonra da onları dışarı çıkararak moda stüdyosu, restoran ve gece kulübü gibi harika ve özelleştirilmiş mekânları keşfettirin.
SİM’LERİNİZİN YAŞAM TARZINA YÖN VERİN
Kariyerler ve hobilerden ilişkiler ve ailelere, Sim’lerinizin yaşam hikâyelerini yönlendirin. Moda Tasarımcısı ya da Doktor gibi heyecan verici kariyerler ile Aşçılık ve Gitar çalma gibi hobiler seçin. Diğer Sim’lerle arkadaşça ve romantik ilişkiler kurun, öpmeye çalışmak ya da deneysel bir tarif icat etmek gibi Riskli Hareketler deneyin. Bir aile kurun, sonra da etkili Yadigâr’ları miras bırakarak gelecek nesillere yol açın.
BERABER OYNAYIN
Diğer Sim’lerle sosyalleşip ödüller kazanabileceğiniz partiler verin ve diğer Sim’lerin partilerine katılın. Muhteşem evinizle hava atın, romantik ilişkiler kurun ve hatta diğer oyuncuların Sim’leriyle aynı eve taşınmaya karar verin. Parkta Hızlı Randevu ya da Çarşı Meydanı Müzik Festivali gibi özel günlük etkinliklere katılın. Ayrıca partilerde ve kasabada diğer oyuncuların Sim’leriyle tanışıp Şirin, Çekici veya Zarif olanlara Etiket verin!
The Sims Mobil’de Sim’lerinizle sıradan ve önemli anlar yaşarken bağlantı kurmanın bin bir yolunu bulacak ve hayatın onları nereye taşıyacağını göreceksiniz!

The Sims™ Mobil 16.0.3.75332 MOD APK MOD Bilgisi

  • PARA HİLELİ

The Sims™ Mobil 16.0.3.75332 MOD APK Güncellemesi

  • Sim’leriniz günlük ev işlerinin en keyiflisi olan çamaşır yıkamaya can mı atıyor? Son Sims Mobil güncellemesi Çamaşır Günü ile artık yapabilirler!Oyuncular “Yıka ve Katla” Tatlı Atıştırmalık Yarışmasını tamamladıktan sonra gardıroplarındaki giysileri yıkayabilir ve istedikleri gibi dışarı asabilirler! Mükemmel yıkama alanı için çamaşır makinesi ve çamaşır ipi, lavabo, kirli çamaşırlarla dolu çamaşır sepeti gibi çamaşır temalı ödüller kazanın!The Sims Mobil oynadığınız için teşekkürler!
OYUN GÖRSELLERİ

 

 

 

 

 

KURULUM

  1. ”The Sims™ Mobil 16.0.3.75332 MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

İsmail Akçay

Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de bir başkasının hayalidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu