Adalet Namluda 2 v14.0 FULL APK — TAM SÜRÜM

Savaş ve aksiyon oyunları sevenler için tavsiye ettiğim yapımcılığı RİGBAK stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir.

Oyunun amacı Türk Askerine verilen görevi layıkı ile yerine getirip, oyunu bitirmeye çalışmak ama sizi baya zorlu görevler ve ağır arazi şartlarına rağmen düşmana karşı eksiksik bir şekilde mücadele etmenizi isteyecek ve sizde oyunun size sunduğu 4 farklı askeri birlik seçimi olan, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH), Bordo Bereli ve Mavi Bereli Komando olarak düşmana karşı mücadelelerde bulunabileceksiniz. Oyun içerisinde bulunan silahlar TSK’nın kullandığı milli ve yerli olan bir çok silahın aynısını bulundurmakta. Grafikleri gerçekçi olup model ve muhteşem ses efektleri ile size maksimum derecede oynanış sağlayacağı bir baş yapıt denilebilir. Oyun tamamen yerli ve Play Store’de 10.000+ kişi tarafından satın alınıp indirilmiştir. Bizim size sunduğumuz Adalet Namluda 2 v14.0 FULL APK ile oyuna ücretsiz bir şekilde erişip oynama şansına sahip olabilirsiniz.

Adalet Namluda 2 v14.0 MOD BİLGİSİ

  • Tam Sürüm APK

Adalet Namluda 2 v14.0 GÜNCELLEMESİ

  • Depo baskınında düşman askerin yürümesindeki hata giderildi.
  • Görsel iyileştirmeler yapıldı.

OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. “Adalet Namluda 2 v14.0 OBB” Dosyamızı indirip rar’dan çıkaralım içinden çıkan “com.rigbak.adnam2” klasörünü Android / obb klasörüne atalım.
  2. ”Adalet Namluda 2 v14.0 FULL APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

NOT

Adalet Namluda 2 v3.4.0 SON SÜRÜM SİTEYE EKLENMİŞTİR

Adalet Namluda 2 v3.4.0 FULL APK — TAM SÜRÜM

Google Play

Adalet Namluda 2 v14.0 FULL APK İNDİR — 32.0 MB

Adalet Namluda 2 v14.0 OBB İNDİR — 263.9 MB

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu