Brothers in Arms 3 v1.5.2a MOD APK — MEGA HİLELİ

Üçüncü şahis bakış açısıyla oynadığınız karakteri yöneterek savaşmanızı isteyen bir oyun türüdür. Kullanıcılardan gelen yorumlardan dolayı oyuna gelen güncelleme ile eski versiyonlarında hata aldıklarını söylediler sizlere özel son sürüm ve MOD APK ile oyunu indirip yenilmez olun.

Brothers in Arms 3 oyunu yapımını Gameloft stüdyosunun üstlendiği ve geliştirdiği üçüncü şahis bakış açısıyla oynadığınız karakteri yöneterek savaşmanızı isteyen bir oyun türüdür. Oyunda en beğenilen özellik ise tek ve çok oyunculu oyun modları desteklemesi ve gerçek oyuncular ile savaşmamıza imkan sağlaması diyebiliriz. En güzeli ise online oyunda 4 farklı harita bulunan ve eğlence için biraz da zorlayarak siz oyunculardan oyunda ustalaşmanızı istemesi. Size sunduğumuz  MEGA mod hilesiyle birlikte önünüze çıkan rakiplerinize karşı daha kuvvetli ve güçlü olarak oynaya bilirsiniz. Oyunun yeni sürümleri çıktıkça hileli bir şekilde sitemizde  güncellenmeye devam edilecektir, sitemizi takip ederek oyunları hileli olarak indirip isminizi efsane yapabilirsiniz. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Brothers in Arms 3 v1.5.2a MOD BİLGİSİ

 • alışveriş hileli olarak sunuyorum bu sayede sınırsız paraya sahip olabilir, vip yani özel üye olup düşmanlarınızı kendi kanlarında boğabilirsiniz…
 • Ayrıca God Mode yani Tanrı Modu aktif olduğu ölümsüzlük hilesi aktiftir.

Brothers in Arms 3 v1.5.2a GÜNCELLEMESİ

 • Hata düzeltmeleri ve kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri.

OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM

 1. ”Brothers in Arms 3 v1.5.2a FULL APK / MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

Google Play

Brothers in Arms 3 v1.5.2a FULL APK / MOD APK İNDİR — 38.3 MB

İlgili Makaleler

9 Yorum

   1. Telefon sıkintsiz çalişyor bütün oyunları kabul eder ama oyundan 1dk bejliyor abi ltf çözmünü bul

     1. Yapımcılar oyunun hilesini çözüm güncelleme getirip çözmüşler bu yüzden sistem mod olduğunu anlayıp oyndan otomatik olarak atıyor.
      Maalesef şuanlık oyunun modu olmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu