Shadow Fight 2 Special Edition v1.0.10 FULL / MOD APK — TAM SÜRÜM / ELMAS HİLELİ

aksiyon, kıyasıya mücadele ve dövüş türündeki oyunları seviyorsanız denemenizi taviye ettiğim yapımcılığı NEKKI stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen dövüş oyunlarından birisidir.

Oyundaki amacınız gölge karakter ile bulunduğunuz arenada karşınıza çıkan rakiplerinizle mücadele etmek ve galip gelmektir. Shadow Fight 2 Special Edition içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı sizlere MOD APK yani sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz ekipmanı, silahları, zırhları alabilir ve istediğiniz ekipmanları kullanabilirsiniz. Shadow Fight 2 Special Edition Play Store’da 17.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Bitmek bilmeyen mücadeleler, onlarca ekipman, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor.

Shadow Fight 2 Special Edition v1.0.10 MOD BİLGİSİ

  • oyunda zırhların, silahların ve geliştirmelerin fiyatını “1” bir olarak ayarladım, dövüş sonunda kombo ve kritik bölgelere vuruşla ortalama 10-50 arası para kazanırsınız böylece defalarca satın alım ve yükseltme yapabilirsiniz, eski sürümdeki gibi dövüş sonununda 1-2 geliştirmeyle sınırlı kalmazsınız ayrıca geliştirmelerin süresini 1 saniyeye düşürdüm.

Shadow Fight 2 Special Edition v1.0.10 GÜNCELLEMESİ

  • Sihirler için sabit istatistik sıfırlama
  • Bazı oyun donmaları, gecikmeler ve çökmeler düzeltildi

OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. ”Shadow Fight 2 Special Edition v1.0.10 FULL APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

Google Play

Shadow Fight 2 Special Edition v1.0.10 FULL APK İNDİR — 140.4 MB

Shadow Fight 2 Special Edition v1.0.10 MOD APK İNDİR — 108.6 MB

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu