Truecaller PRO v11.38.9 PREMİUM GOLD APK — ARAYAN KİMLİĞİ GÖRME

Herhangi gelen aramanın kimliğini ve bilgilerini aramanızı sağlayan yapımcılığı True Software Scandinavia AB stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler uygulamasıdan birisidir.

Truecaller PRO v11.38.9 PREMİUM GOLD APK — ARAYAN KİMLİĞİ GÖRME İNDİR

Uygulumanın türkçesi “gerçek arayan” yani anlamında çıkaracağınız gibi, bu size bilmediğiniz numara var ise yazdığınız telefon numarasının kim olduğunu öğrenebileceğiniz çok ilgi çekici bir uygulama. Uygulamda iki tane beğendiğim özellik var birincisi arayan kişi her kimse rehberinizde kayıtlı olmasa bile size kime ait olduğunu çok hızlı bir şekilde öğrene bilme şansı sunmaktadır gidip numarasını kopyalayıp, uygulamaya yapıştırıp bulamanıza bile gerekmiyor direk karşınızda ismi çıkacaktır tabi bazı numarala olmaya bilir ama size şunu söyliyim benim araştırdığım numraların hepsi çıktı kesinlikle nadir bu olaya olabilir. Uygulama size gelen gizli numaralara karşı koruya bilme seçeneğide mevcut gizli numaralardan gelen aramaları kapata bilme şansınız vardır hemde hiç uğraşmadan tek butona basarak gizliden gelen numaralı kapatabilirsiniz. Uygulamanın yapımcılığını True Software Scandinavia AB şirketinin üstelendiği çok kullanışlı ve vazgeçilmez uygulamarından biridir. Bu uygulamanın beğendiğim ikinci özellik ise telefonunuzda kayıtlı olmayan her hangi numara sizi aradığında spam olan numaraları telefonuzdan engeleme özelliği mevcuttur yani şu şekilde Dolandırıcı ve ya başka biri sizi arıyor ise bu uygulama size kaç kişinim numarayı spamlandığını alt kısımda gösterecektir ve bu uygulama sayesinde gelen arama otomatikmen reddedilecektir isterseniz bu özelliği kapata bilme şansınız var ama size her zaman arayan kişinin kim olduğunu ve kaç kişinin spamladığını gösterecektir. Bu uygulama hiç bir şekilde Google Play Store’da göremezsizi çünkü uygulama kaldırılmıştır ama uygulama hala hizmet vermeye devam etmekte. Şimdi bu saydığım özelliklere sahip bu uygulamayı Premium Gold APK olarak sizlere sunmaktayım.

Truecaller PRO v11.38.9 MOD BİLGİSİ

 • Premium Gold Özellikleri açık
 • Altın Arayan Kimliği
 • Yüksek öncelikli destek
 • Tüm Premium özellikler
 • Reklam yok
 • Gelişmiş engelleme ve filtreleme seçenekleri
 • Profilinizi kimlerin görüntülediğini bilin
 • Telefon görüşmelerini kaydedin

Truecaller PRO v11.38.9 GÜNCELLEMESİ

 • Truecaller’dan ayrılmadan gelen mesajları anında çevirin. 50’den fazla dil mevcut ve çevrimdışı çalışıyor!
 • Görüşmeleri arşivleyin: Artık gelen kutunuza daha temiz bir görünüm vermek için herhangi bir konuşma dizisini gizleyebilirsiniz. Söz konusu görüşmede yeni bir arama veya mesaj aldığınızda, konu otomatik olarak görünür.

UYGULAMA GÖRSELLERİ

KURULUM

 1. ”Truecaller PRO v11.38.9 PREMİUM GOLD APK” Dosyasını indirip kuralım ve uygulamaya giriş yapalım

Truecaller PRO v11.38.9 PREMİUM GOLD APK İNDİR — 70.8 MB

Truecaller PRO v11.38.9 PREMİUM GOLD APK — ARAYAN KİMLİĞİ GÖRME İNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu