Adalet Namluda Afrin v4.7 FULL APK — TAM SÜRÜM

Türk askeri oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel Play Store'de 3,99TL ile satışa sunulan bu oyunu TAM SÜRÜM FULL APK olarak sunuyorum bu sayede oyunu ücretsiz bir şekilde indirip oynama şansına sahip olabilirsiniz..

Adalet Namluda Afrin oyunu ile savaşa, aksiyon ve Türk askeri oyunları sevenler için tavsiye ettiğim Play Store’de 3,99TL ile satışa sunulan bu oyun yapımcılığını Rigbak stüdyosunun üstlendiği android oyun platformunun popüler türk oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız size sunulan 4 karakterden birini seçmek bunlar, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH), Mavi Bereli ve Bordo Bereli komando olmak üzere Türkiye’nin sınır dışında yaptığı Afrin operasyonuna katılarak terörist unusurlara karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Adalet Namluda Afrin oyunu Play Store’da ücretli olduğundan dolayı, oynayamayan arkadaşlar için FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum böylece oyunu ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz. Onlarca türk yapımı yerli silahlar, zorlu hava şartları, teröristlerden temizlenmeyi bekleyen şehir ve daha bir çok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Adalet Namluda Afrin v4.7 MOD BİLGİSİ

  • TAM SÜRÜM APK

Adalet Namluda Afrin v4.7 GÜNCELLEMESİ

  • MPT-76 silahı Taarruz sınıfı için eklendi.
  • Şarjör değiştirme animasyonunda bozulmaya sebep olan bir hata giderildi.
  • Oyun içi para biriminin negatif gözükmesine sebep olan bir hata giderildi.

OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. ”Adalet Namluda Afrin v4.7 FULL APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

Bilgilendirme

KURUCU’NUN amacı OBB’li oyunları tek bir apk dosyası halinde kullanıcının kafasını karıştırmadan rahatlıkla hem apk hem obb dosyasını tek bir dokunuş ile kurmanızı sağlar.

Google Play

Adalet Namluda Afrin v4.7 FULL APK İNDİR — 161.9 MB

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu