Cover Fire v1.21.7 MOD APK — PARA HİLELİ

Aksiyon, FPS ve silahlı çatışma oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Genera Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.

Cover Fire v1.21.7 MOD APK — PARA HİLELİ İNDİR

Oyundaki amacınız bulunduğunuz bölümlerde düşman hedeflerini etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. Cover Fire içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız enerji hileli, sınırsız altın hileli, VIP yani premium hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kadar sandık açıp tüm karakter ve özelliklere sahip olabilirsiniz. Cover Fire Play Store’da yeni 50.000.000’dan fazla indirilmiştir. Farklı silahlar, onlarca görev, kurtarılmayı bekleyen rehineler ve dahası sizleri bekliyor.

Cover Fire v1.21.7 MOD BİLGİSİ

  • Vip Hileli
  • Sınırsız para hileli

Cover Fire v1.21.7 GÜNCELLEMESİ

  • Yeni Bölüm XIII: Derin Uzay!
    Ormanda, TetraCorp’un harap ettiği şehirlerde, okyanusun ortasındaki petrol platformlarında, çöllerde ve metro laboratuvarlarında savaştınız. Şimdi, uzaya fırlatılan amacınız, ayın arkasına gizlenmiş TetraCorp uzay istasyonuna varmak ve içindeki korkunç sırları keşfetmek. Ya hayatta kal ya da öl.

OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. ”Cover Fire v1.21.7 MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

Google Play

Cover Fire v1.21.7 MOD APK İNDİR — 305.9 MB

Cover Fire v1.21.7 MOD APK — PARA HİLELİ İNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu