FarmVille 2: Tropic Escape v1.101.7365 MOD APK — ELMAS HİLELİ

işletme oyunlarını sevenler için kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Zynga stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir.

Oyundaki amacınız sahibi olduğunuz tropik adayı en iyi şekilde işleterek para kazanmaya çalışmak ve görevleri tamamlamaktır. FarmVille Tropic Escape içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayıp adanızı rahatça geliştirebilirsiniz. FarmVille Tropic Escape Play Store’da 10.000.000’dan fazla indirilmiştir. Geniş oyun evreni, onlarca yapı birimi, inşa edilecek yerler, ekip-biçme işleri ve dahası sizleri bekliyor.

FarmVille 2: Tropic Escape v1.101.7365 MOD BİLGİSİ

  • Sınırsız Elmas (Tüm başarılar varsayılan olarak tamamlanmıştır ve ödülleri istediğiniz kadar toplayabilirsiniz, yani başarıları toplandıktan sonra kaybolmayacaktır, böylece büyük sınırsız olarak elmas toplayabilirsiniz)
  • Hile Tespiti Yok (Bu mod çevrimiçi çalışır ve başkalarıyla güvenle oynayabilir, bir ticaret teknesine sahip olabilir ve hile tespit edemeyeceği için tüm harika şeyler yapabilirsiniz.)

FarmVille 2: Tropic Escape v1.101.7365 GÜNCELLEMESİ

  • Moxie ve Chad Modellerinin yardımıyla YENİ ETKİNLİK için forma girme zamanı. MUSCLE BEACH CALENDAR SHOOT’ta yarışın ve eksantrik İspanyol fotoğrafçı Pablo’yu rehber olarak kazanın!

OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. ”FarmVille 2: Tropic Escape v1.101.7365 MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

Google Play

FarmVille 2: Tropic Escape v1.101.7365 MOD APK İNDİR — 137.2 MB

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu