Grand Theft Auto San Andreas v2.00 FULL / MOD APK — TAM SÜRÜM / PARA HİLELİ

GTA San Andreas, aksiyon ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Rockstar Games firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir.

Oyundaki amacınız Carl Johnson (CJ) adındaki karakter ile bulunduğunuz Los Santos şehrinde kötü insanlara karşı savaşmak, size verilen görevleri yerine getirmek, dostlarınıza ve ailenize yardım etmektir. GTA SA Play Store’da ücretli olduğu için oynamayanlar için FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunulmaktadır. Oyunu hileli oynamak isteyenler içinde MOD APK yani PARA HİLELİ olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahları satın alabilir, tüm maddi ihtiyaçlarınızı kolayca halledebilirsiniz. Grand Theft Auto San Andreas Play Store’da 29.99TL’dir 1.000.000’dan fazla indirilmiştir. Uzun soluklu oyun yapısı, geniş oyun haritası, onlarca araç, polisler, çeteler ve dahası sizleri bekliyor.

Grand Theft Auto San Andreas v2.00 MOD BİLGİSİ

  • KURUCU sayesinde oyunu ister hileli ister hilesiz kurup oyniyabilirsiniz.

Grand Theft Auto San Andreas v2.00 GÜNCELLEMESİ

  • Genel hata giderme ve geliştirmeler.

OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. ”Grand Theft Auto San Andreas v2.00 FULL / MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

Bilgilendirme

KURUCU’NUN amacı OBB’li oyunları tek bir apk dosyası halinde kullanıcının kafasını karıştırmadan rahatlıkla hem apk hem obb dosyasını tek bir dokunuş ile kurmanızı sağlar.

Google Play

[KURUCU] Grand Theft Auto San Andreas v2.00 FULL / MOD APK İNDİR — 1.8 GB

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu