Netflix Premium MOD APK v7.85.0 — KİLİTLER AÇIK / TÜRKÇE FİLM İZLE

Netfilix Premium ile hiç para ödemeden ömür boyu kullanacağınız tüm film ve dizilerin bulunduğu türkçe dil desteği ile şekillendirilmiş mükemmel bir uygulama sunuyoruz. İzleyeceğiniz her şey türkçe dil desteği olup tüm görüntüleri HD ve 4K destek bulunmaktadır.

Netflix Premium ile artık istediğiniz film, dizi, belgesleri vb. bir çok kaliteli içeriği bulunduğu ücretsiz bir platform yaptık. Netfilix’in Türkiye fiyatına bakacak olursak 17,99TL – 41,99TL ile başlayan fiyatlar kaşımza çıkacaktır. Siz değerli kullanıcılarımıza özel son sürüm PREMİUM MOD APK ile ücretsiz tüm ödüllü dizleri ve filmleri rahatlıkla izleyebileceksiniz. Türkçe’de dahil olmak üzere bir çok altyazı dilleri mevcut olup tüm izledikleriniz anlayabileceksiniz. Tüm içerikleri 4K kalitede izleyip sizi derinlere daldıracak efsane dizilerin, filmlerin, belgesellerin bulunduğu daha bir çok şey sizi beklemekte. Tek yapmanız gereken uygulamayı cihazınıza indirip bir kaç ayarlama ile tüm içeriklere TÜRKÇE ve ücretsiz erişebileceksiniz. Şimdiden keyifli izlemeler.

Netflix Premium v7.85.0 MOD BİLGİSİ

 • Premium Kilidi Açık
 • Ömür Boyu ÜCRETSİZ
 • Sınırsız İzleme
 • 4K Desteği
 • Tüm Diller Destekl (TÜRKÇE DİL DESTEĞİ MEVCUT)
 • Akıllı Telefon / Tablet ve Akıllı TV Destek

DİL AYARLARI İÇİN;

Aşağıda bulunan adımları yapın;

KURULUM

 1. ”Netflix Premium MOD APK v7.85.0″ Dosyasını indirip kuralım ve uygulamaya giriş yapalım

Google Play

Netflix Premium MOD APK v7.85.0 İNDİR — 16.9 MB

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. Uygulama iyi ama hala ingilizce tr yaptim dilleri hala ingilizce dizi izliyorum alt yazi da yok

  1. Gösellerde anlatılanları yaptıktan sonra uygulama türkçe olmuyor ama izleyeceğiniz film veya dizi türkçe altyazılı olacaktır (filmin türkçe altyazısı varsa).
   filmi başlatacağınız zaman “play with subtitle” butonu olacaktır ona tıklayın ve hangi kalitede izleyeceğinize dair seçenekler çıkacaktır böylece filmi alyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu