VivaTV v1.2.7 PRO APK (KOLAY KURULUM) — NETFLİX, AMAZON PRİME, HULU, HBO

Android telefonunuz üzerinden Film, Dizi, Spor, Maç ve Belgesel izlemek istiyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ettiğim yapımcılığı VivaTV stüdyosunun üstlendiği Android platformunun mükemmel bir uygulamadır.

VivaTV v1.2.7 PRO APK (KOLAY KURULUM) — NETFLİX, AMAZON PRİME, HULU, HBO İNDİR

VivaTV ile en sevdiğiniz belgeselleri, yarışmaları, filmleri ve içerisinde bir çok kategorinin bulunduğu efsane uygulama siz değerli kullanıcıları bekliyor. VivaTV PRO APK ile Amazon Prime, Netflix, Hulu gibi bir çok şirketin film ve dizileri ücretsiz bir şekilde izlemenize yaracayak MOD APK ile reklamlar tümü kaldırılmış olup, zorunlu güncelleme olmadan ve para ödemeden tüm film ve dizileri ücretsiz bir şekilde izleyebileceksiniz. Görüntü kaliteleri 1080p ve hatta 4K ya kadar çıkan gerçekçi film kalitesinde izlemenizi sağlayan mükkemel bir uygulama. Basit bir arayüze sahip olan uygulama siz kullanıcıları kafasını karıştırmadna rahatça her şeyi kavraya bilirsiniz. Uygulama içerisinde beğendiğiniz film, dizi veya belgesel mi oldu bunları İzleme listesine ekleyebilir ve daha sonra izleme şansına sahip olabilirsiz. VivaTV PRO daha bir çok harika seçenekler sunuyor, belirli bir takvim, bugün oynayan TV şovlarından tut yaklaşan ve eklenecek her şeyi listeli şekilde görebilirsiniz. Tüm film, dizi, belgesel dahil her şeyde TÜRKÇE DİL DESTEĞİ MEVCUTTUR. Tek yapmanız gereken VivaTV PRO indirip uygulamayı kurmaktır. Şimdiden keyifli günler dilerim.

VivaTV PRO İLE

  • Netflix
  • Amazon Prime
  • Hulu
  • HBO
  • Türk Filmleri (7. Koğuştaki Mücize, Hakan Muhafız, Aşk 101, Atiye, Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu dahil bir çok film ve dizi mevcuttur)
  • Smart TV
  • National Geographic
  • Ve binlerce film, dizi ve belgesellerin hepsini TÜRKÇE DİL DESTEĞİ ile izleyebilirsiniz.
  • Tüm reklamlar kaldırıldı.

VivaTV PRO Türkçe Nasıl İzlerim?

UYGULAMA GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. ”VivaTV v1.2.7 PRO APK” Dosyasını indirip kuralım ve uygulamaya giriş yapalım

VivaTV v1.2.7 PRO APK İNDİR — 20.2 MB

VivaTV v1.2.7 PRO APK (KOLAY KURULUM) — NETFLİX, AMAZON PRİME, HULU, HBO İNDİR

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu