Warhammer 40000 Dakka Squadron v1.0 FULL APK — TAM SÜRÜM

Uçak, aksiyon ve savaş oyunları sevenler için tavsiye ettiğim siz değerli kullanıcılarımıza özel TAM SÜRÜM APK ile oyuna ücret ödemeden oynayabilirsiniz.

Warhammer 40,000: Dakka Squadron oyunu ile aksiyon, savaş ve uçak uçurma oyunları sevenler için tavsiye ettiğim Play Store’de 44,99TL ile satışa sunulan bu oyun yapımcılığını Phosphor Games Studio stüdyosunun üstlendiği android oyun platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Oyundaki temel amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile düşman hava kuvvetlerini, yer hedeflerini vurmak ve birinci gelmektir. Warhammer 40,000 Dakka Squadron oyunu Play Store’da ücretli olduğundan dolayı, oynayamayan arkadaşlar için FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum böylece oyunu ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz. Onlarca görev, muhteşem diyaloglar, yüzlerce gelişmiş uçak ve daha bir çok şey siz değerli android oyun kullanıcılarını bekliyor. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Warhammer 40000 Dakka Squadron v1.0 MOD BİLGİSİ

  • TAM SÜRÜM APK

Warhammer 40000 Dakka Squadron v1.0 GÜNCELLEMESİ

  • Ek seçenekler ve daha fazla hata düzeltmesi!

OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. “Warhammer 40000 Dakka Squadron v1.0 OBB” Dosyamızı indirip rar’dan çıkaralım içinden çıkan com.Phosphor.Dakka.obbklasörünü Android / obb klasörüne atalım. (OBB’li oyun kurulumunu bilmiyorsanız BURAYA TIKLAYINIZ)
  2. ”Warhammer 40000 Dakka Squadron v1.0 FULL APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

Google Play

Warhammer 40000 Dakka Squadron v1.0 FULL APK İNDİR — 37.6 MB

Warhammer 40000 Dakka Squadron v1.0 OBB İNDİR — 1.7 GB

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu