Blade Bound v2.13.7 MOD APK — SINIRSIZ YETENEK KULLANMA HİLELİ

Aksiyon, RPG, Hack and Slash ve macera türündeki oyunları sevenler için yapımcılığını Artifex Mundi stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir.

Blade Bound v2.13.7 MOD APK — SINIRSIZ YETENEK KULLANMA HİLELİ İNDİR

Oyundaki amacınız bulunduğunuz mistik dünya içinde düşmanlarınıza karşı savaşmak, görevleri tamamlamak ve karanlığı yenmektir. Blade Bound: Hack’n’Slash of Darkness Aksiyon RPG içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani seri özel yetenek kullanma hileli olarak sunuyorum bu sayede yenilmez bir savaşçıya dönüşebilirsiniz. Blade Bound Play Store’da 1.000.000’dan fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Farklı ekipmanlar, saldırgan yaratıklar, görevler ve dahası sizleri bekliyor.

Blade Bound v2.13.7 MOD BİLGİSİ

  • Seri özel yetenek kullanma hileli (Sınırsız yetenek kullanma hileli)

Blade Bound v2.13.7 GÜNCELLEMESİ

  • Parçalanmış Labirent açıldı! Hainin dalkavuklarını farklı yerlerde avlayın, Patronlara meydan okuyun, Eletvar Ağacı Esanslarını bulun ve inanılmaz Ödüller kazanın!

OYUN GÖRSELLERİ

KURULUM

  1. ”Blade Bound v2.13.7 MOD APK” Dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

Bilgilendirme

KURUCU’NUN amacı OBB’li oyunları tek bir apk dosyası halinde kullanıcının kafasını karıştırmadan rahatlıkla hem apk hem obb dosyasını tek bir dokunuş ile kurmanızı sağlar.

Google Play

[KURUCU] Blade Bound v2.13.7 MOD APK İNDİR — 896.2 MB

Blade Bound v2.13.7 MOD APK — SINIRSIZ YETENEK KULLANMA HİLELİ İNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu